Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül, hogy bemehesse...

Mennyibe kerül, hogy bemehessek a Szent István bazilikába?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül,esetleg ingyenes? Köszönöm a választ!

2017. okt. 15. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Diáknak 300, szerintem egész 600, de én múltkor beszöktem elvegyülve egy kínai csoportba. :D
2017. okt. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mi egyszer az osztállyal csoportosan szoktunk be,azt mondta a tanár,ha kérnek pénzt akkor tegyuk ugy mintha nem is tudnánk Magyarul 😂 Sikerult,meg amugy is gondolom azt hitték hogy mivel csoportosan vagyunk már elobb kifizettuk,le volt beszelve,vagy ilyesmi XD Az biztos hogy érdekes volt osztályos szinten elbliccelni a fizetést,örök élmény xD
2017. okt. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én egy pár éve voltam, és tényleg állt ott valaki a bejáratnál az út közepén, meg kéregetett pénzt, úgy emlékszem. De én azt hittem először, hogy csak adakozásra szólít fel. Meg egyébként sem jutott eszembe előtte, hogy egy templomban lehet kötelező belépődíj, úgyhogy nem is készültem pénzzel egyáltalán. Aztán amúgy is akkor tömeg volt, hogy esélytelen lett volna ott megállni és keresgélni, ezért nem is foglalkoztam az illetővel különösebben...
2017. okt. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
En meg sose fizettem azert hogy bemenjek. Magyar vagyok nem turista :P
2017. okt. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,és a történeteket,mindenkinek megy a zöld kéz! :)
2017. okt. 15. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!