Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha találtam egy...

Mit tegyek, ha találtam egy autót a parkolóban, aminek le volt tekerve az ablaka, és nem tudom kié?

Figyelt kérdés
A kutyával voltam lent, és akkor vettem észre. Nem tudom, hogy direkt hagyták-e úgy vagy véletlenül. Viszont ha véletlenül, akkor veszélyes egész éjszaka letekert ablakkal lenni. Fogalmam se volt kié, egy nagy parkolóban állt, körülötte csomó panel, akárkié lehetett. Jött ki az egyik lépcsőházból egy pár, megkérdeztem, véletlenül nem-e ismerik az autót, azt mondták nem. Nem tudom mit tehettem volna..

2017. okt. 15. 21:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben semmit nem tudsz tenni. Én is hagytam már letekert ablakkal az autót nyílt utcán, szerencsére nem rossz helyen, lehet, hogy nem is vette észre senki. Gondolom a tulajnak is feltűnik majd, amikor beül, sóhajt egy nagyot, és legközelebb nem felejti el ellenőrizni kiszálláskor.
2017. okt. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!