Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy férfi ismerősöm gyógymassz...

Egy férfi ismerősöm gyógymasszőr tanfolyamra jár. Felvetette, hogy esetleg nem gyakorolhatna e rajtam. Szerintetek? Mégis mit mondjak neki? Ez nekem ciki

Figyelt kérdés

2017. okt. 16. 16:22
 1/6 A kérdező kommentje:
Ráadásul nekem ő bejön, ezért is gáz, megbántani viszont nem akarom, egyik felem hagyná, a másik tiltakozik ellene. Mégis mit tegyek? Kétségbe vagyok esve
2017. okt. 16. 16:24
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Miért nincs nekem dögös masszírozónő ismerősöm aki szívesen gyakorolna rajtam .
2017. okt. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Mi tart vissza, ha egyszer be jön neked a srác? Én nem mondanék nemet, ha valaki olyan kérne tőlem ezt, akit jó pasinak tartok. Írásodból úgy jön le, hogy te inkább magától a sráctól tartasz. Lehet, hogy így akar kezdeményezni, ebből még más is kisűlhet. Ne félj! Mi történhet? Max jól megmasszíroz és ennyi. Vagy talán utána elhív randira, és lehet még kapcsolat is. Ne félj szerintem!
2017. okt. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez most nem értem, bejön neked akkor mi baj lehet belőle? Ő tud gyakorolni, aztán ha szerencséd van akár össze is jöhettek, win-win kategoria.
2017. okt. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%

Hagyd, hisz ő bejön neked, és pont van lehetőség arra hogy érintkezzetek, stb.

Nem ésszerű, inkább koptasd le, és utána szomorkodj hogy nincs köztetek semmi. Ügyesen, kislányos logikával, szépen ahogy kell, tudod te.

2017. okt. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%
Ha van valakid, akkor hagyd, ha nincs, akkor miért ne lehetne? Bármi kialakulhat, ha szeretnéd.
2017. okt. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!