Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az baj, ha néha huncut vagyok?

Az baj, ha néha huncut vagyok?

Figyelt kérdés
A pontos okát nem tudom, hogy miért vagyok néha nagyon huncut, de azt észrevettem, hogy pl ha nagyon fáradt vagyok, akkor kijön rajtam ez a dolog. Az agyam elég érdekes huncutságokat talál ki. Nem sértegetek senkit, hanem finoman csipkelődök, nem is perverzkedek, hanem csak finoman szurklódok. Ha pasival csinálnám ezt, akkor flörtnek jöhetne le, tehát ilyen flört szerű a jelenség. Senki nem panaszkodott még rám, hogy bunkó lennék vannak barátaim is, általában mindenkivel jól kijövök, vagy legalábbis igyekszem. Leirom még, milyen vagyok, hogy értsétek, nem vagyok rosszindulatú ennek ellenére. Nagyon szivemen viselem az emberi sorsokat, olyanoké is, akik nem feltétlenül jó embernek számitanak. Szeretek segiteni, és akik ismernek, tudják, hogy a szavamat azt állom, és maximálisan megbizható vagyok. Ennek tudatában ,mint gondoltok, baj ha mellé ilyen kis hülye is vagyok?
2017. okt. 17. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyilvan nem az nagyobb baj hogy az itteni velemenyek alapjan formalnad a szemelyiseged. Az szamit h te milyen szeretnel lenni.
2017. okt. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
,*
2017. okt. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs közöm hozzád, nem ismerlek, nekem miért lenne baj, hogy te ilyen vagy?

Egyetértek #1-vel. Senkisem tiltja meg, hogy milyen legyél, amíg a te környezetedbõl nem kerül valaki, aki sanyargasson téged ezért. Itt az ilyen kérdés sokak szemében csak provokáló. Úgy a hétköznapokban is jobb, hogy nem tudsz olvasni az emberek gondolataiban. De ha össze-vissza kérdezgetnéd fárasztó módon az embereket, sok negatív visszajelzést kapnál. Vedd úgy, hogy amíg nem szólnak rád a barátaid, hogy szerintük baj van veled, addig nincs baj. Nem lehet mindenkinek megfelelni, de az ember jobban tud problémákra válaszólni, mint semmitmondó egocentrikus maszlagra.

2017. okt. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szeretem az olyan lányokat, akik képesek szeretni. Manapság kiment a divatból, de kincset ér...
2017. okt. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ha nem zavar senkit akkor nem :)

ha meg szellemes vagy és kreatív akkor még előnyös is lehet :) főleg, ha tényleg szeretsz segíteni :)

2017. okt. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerontem te nem tudod, hogy mi a flörtölés
2017. okt. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Szerintem pedig tudom :)
2017. okt. 18. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!