Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 19 evés férfi 30 3ves növel,...

19 evés férfi 30 3ves növel, túl sok vagy még belefér szerintetek?

Figyelt kérdés

2017. okt. 17. 23:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
Alkalmira belefér, komoly kapcsolatra meg biztos felejtős ...
2017. okt. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

Speciális esetben még komoly is lehet, nem tuti, hogy a nő a sokkal érettebb vagy akármi, ami gond lehet.


De persze általában alkalmi kapcsolat lehet az ilyesmiből, azzal pedig szerintem semmi baj, ha ez a feleknek megfelel.

2017. okt. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem gáz! Nő vagyok, de fel nem tudom fogni, mit eszik egy mentálisan egészséges 30 éves nő egy 19 éves kisfiún. Bár szerintem a srác szemszögéből is gáz!

Apum huga 34 volt amikor összejött a pasijával, a srác akkor 23 volt! Unokatestvérem meg 12 éves, szép kis család volt, mondhatom... Lett közös gyerekük is, a nagyobbik unokatesómat végül pszichológushoz kellett hordani, 24 éves, de mai napig nincs jóban a családjával, pedig nincs konkrét problémájuk, egyszerűn csak nem tudja ezt a felállást családnak tekinteni.

Tudom, hogy ilyesmiről itt nincs szó, de kérdező, ha te vagy a srác , ne bassz ki magaddal! Ha tényleg komolyra fordul a dolog szeretnél 20 21 évesen apa lenni? Még előtted az élet, a lehetőségek, ne kösd le magad 19 évesen egy 11 évvel idősebb nővel! Keress korodbelit! :)

2017. okt. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
Alkalmira rendben van. De komoly kapcsolat biztos nem! Ne csináljatok gyereket, kérlek...
2017. okt. 18. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%
Te Kevin, te mit trollkodsz itt mindenféle kérdéssel ezen az oldalon? Legalább szedd le a neved :D
2017. okt. 18. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
303 éves nő?
2017. okt. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Ez szerintem abszolút nem jó. Most gondolj bele. Te a gyermekkorod elejében vagy, a harminc éves nő meg már lassan az élete felénél van. Élni akarsz vagy csak jót szexelni, mert nem mindegy. Mert arra, hogy jól érezd magad az utóbbi közben, ahhoz megfelel egy tapasztaltabb nő, de ha szépen ki akarod élni az életed akkor szerintem inkább kezd egy olyan lánnyal, aki kb annyi idős, mint te vagy egy egy-két évvel idősebbel. Hidd el, egy rugóra járna az agyatok, nem akar egyből az egész mindenségbe belecsöppenni. Még együtt is kiélhetitek a huszas éveket is. Szerintem komolyabbra ne fordítsd ezt a kapcsolatot, mert felesleges.
2017. okt. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ebbe semmi trollkodás nincs, nem értelek.
2017. okt. 18. 10:18
 9/12 anonim ***** válasza:
49%
Hol a francban voltak ezek a 30 éves nők amikor én voltam 19?
2017. okt. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Akkor még fiatalabbak voltak :D
2017. okt. 18. 22:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!