Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan hogy lemondasz az...

Van olyan hogy lemondasz az eletben mindenrol, minden almodrol vagyadrol es csak ugy vagy a semmiben?

Figyelt kérdés

caramel az enekes van egy dala, idezem


Az ember csak egyet akar, az álmaihoz felnőni,

Mire felnő, az álmokat lassan elfelejti…


2017. okt. 18. 08:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
félreérted a mondanivalóját, de ha neked ezt mondja, akkor gondolj el ezen a mondandón :)
2017. okt. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is félreérted. Gondolom, még nagyon fiatal vagy :)
2017. okt. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A dalt nem ismerem, viszont, én mindig csak éltem a semmibe:) Nem volt soha idegeskedés, hajtás, célok elérése.

Mindig csak a mának. Nincs célom, akkor is felkel a nap holnap is:)

2017. okt. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
48%
Van! De nem lehet megjátszani! Tényleg le kell szarni mindent! Jobb, ha rá is állsz mellé valami kevésbé káros cuccra, mondjuk fűre vagy nyugtatóra, ugyanis ha tényleg sikerül elkötelezned magad a semmittevés mellett, isteni érzés lesz csak úgy beállni és lebegni egész nap! :D
2017. okt. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4/4 Nekem, semmi cucc nem kell, elég pár hal:)) Azokat, minden gondolat nélkül, el tudom nézni hónapokig, évekig:))
2017. okt. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy lemondok egy álmomról és helyette találok másikat, nincs olyan hogy csak úgy "vagyok a semmiben".
2017. okt. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem ertem felre ezt irja
2017. okt. 18. 11:07
 8/11 anonim ***** válasza:
Konkrétan mit ír tovább? Mert amit ide leírtál, azt rosszul értelmezted. Az énekesnõ nem mond le az álmairól, hanem FELNÕ hozzájuk, megkapja amirõl álmodott, ezért már nem álom, nem érez olyan heves vágyat irántuk, amikor már elérte. Ez nem a feladásról szól, hanem arról, amikor mindent elértél, így nem hajszolsz semmit, emiatt "felejted el" az álmot.
2017. okt. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Volt egy időszak, amikor olyan élethelyzetben voltam, ami ezt sugallta, hogy "ez a jó", "ez a megoldás". Pedig nem. Azóta tudom, hogy nagy hibát követtem el ezen "gondolkodás" miatt.


A totál lemondás talán akkor van, ha mindent elveszít az ember maga körül: munka, család, barátok, stb. De nem minden esetben, mert van, akit pont ez tanít meg küzdeni.


Az élet kicsit olyan, mint a Kowalsky által énekelt "Amilyen hülye vagy" első sorai.


Azért, hogy ne ragadjon bele ebbe az ember, erre jó ez a szám:

https://www.youtube.com/watch?v=GEBZMsDar_0

2017. okt. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem ez azt jelenti hogy gyerekként sok dolgot meg szeretnénk valósítani. Rájövünk hogy ehez pénz kell, és belecsöppenünk a felnőtt élet körforgásába. Fenn kell tartani a házat, autót és a családot így nem biztos hogy marad pénz és/vagy energia arra hogy amit szerettünk volna véghez vigyük.

Példát mondok. Mindig szerettem volna egy híres zenekarban játszani. Volt is fiatalkoromban zenekarom, de próbatermet bérelni ritkán tudtunk mert kereset nélkül 2 ezer forint is odavág egy óráért. Most annyit bérelhetném ki amennyit csak jól esik, de már se időm se energiám nincs ilyenre sajnos pot a munka miatt.

2017. okt. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!