Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi ez a szokás? Telefon...

Mi ez a szokás? Telefon hatlapjára teszik a buszbérletet és úgy tükör elott fotoznak? Ez mi?

Figyelt kérdés
2017. okt. 18. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Ez két külön szokás, nincs közük egymáshoz.


Baromi sokan hordják a BKK-bérletet a telefonjuk átlátszó tokja alatt, mert praktikus: a telefon úgyis kéznél van, így ha fel kell mutatni a bérletet, nem kell kutatni utána a zsebekben, táskában.


A másik meg a tükörben fotózás: a telefonok hátlapi kamerája általában jobb minőségű, és ilyen módon távolabbról is tudják magukat fotózni, nagyobb képkivágással, teljes alakosan.


(Én bizonyos okokból egyiket sem csinálom, de sokan mindkettőt egyszerre.)

2017. okt. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
A buszbérlet a telefontokban egy praktikus szokás, mivel a mobil mindig nálad van, nem kell bogarászni a bérletet a táskából, ha kéri az ellenőr. A tükörben fotózkodás egy béna, hülye szokás ami sokaknál berögződött. Ezek szerelemgyereke ez. Az más kérdés, hogy szerintem igénytelen így a kép, de akik ilyet készítenek azoknak mindegy.
2017. okt. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elsővel szinte egyszerre írtuk, nem akartam "másolni";)
2017. okt. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszi😊 Màr értem
2017. okt. 18. 20:56
 5/6 anonim ***** válasza:
30%
A telefon nem kéznél van, hanem a sok degenerált függőnek állandóan kezében, ezért ott a bérlet, nehogy le kelljen tenni már azt a sz@rt:DDD...szánalmas, nem praktikus.
2017. okt. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is így gondolom, ahogyan előttem leírták, viszont azt nem szabadna elfelejteni, hogy a bérlet önmagában nem elfogadható. Csak érvényes személyi igazolvánnyal együtt, vagy bkv igazolvánnyal fogadják el. Az más kérdés, hogy az ellenőrök többsége ez is lekakilja... :)
2018. febr. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!