Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Férfiak! Mit szólnátok ehhez?

Férfiak! Mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
Ha a párotok kérné, hogy leadhassa nektek a fizetését, így ti osztanátok be a pénzt, mert enélkül elköltené állandóan az egészet.

2017. okt. 18. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg erre volna szüksége, akkor nem utasítanám vissza. (És nyilván nem költeném el helyette.)
2017. okt. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mikor elkölteném, megmutatnám, hogyan gondolkodok.
2017. okt. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én valahogy beosztanám neki.


Kötelező kiadások mint rezsi, kaja, bevásárlás le lenne adva a közösbe, egy része menne közös megtakarításba.

Illetve lenne egy szabadon elkölthető rész, aminek mondjuk 80%-ával azt csinál amit akar, a maradék 20%-ot meg kérném hogy tartogassa a közös programokra hogy ne mindent én fizessek helyette.


Persze nem mindegy hogy havi 80-at keres és azt költi el, vagy havi 400-at és azt veri el az utolsó fillérig.

2017. okt. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Előbb utóbb a párok többsége egy kasszás lesz... nálunk is ez van, a fizetést egyenesen az asszony kapja, én megkapok minden hónapbam 50 költőpénzt, a fizetésem fenmaradó 300ával pedig az asszony bánik... az én kezemből kifolyna... így megvan a kajám, utazásom, spórolás minden... nekem meg csak nyugodtan kell élnem.
2017. okt. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nem lenne ezzel gond, én egész jól betudom osztani, viszont lenne keret amit arra fordít amire akar
2017. okt. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Belemennék.
2017. okt. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
Én nő vagyok. Én is így csinálnám. Mesélte a kolléganőm, hogy ők is így csinálják. Én nem értek a pénzügyi dolgokhoz és szerintem is úgy van rendjén, hogy a férfi kezelje a kasszát, ha ő jobban ért hozzá.
2017. okt. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon bölcs ötlet a nőtől. A férj becsülje meg ezért és persze vigyázzon a pénzére és okosan ossza be.
2017. okt. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!