Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szégyellnem kellene azt, hogy...

Szégyellnem kellene azt, hogy depressziós voltam, és hogy öngyilkosságon gondolkodtam?

Figyelt kérdés
Sokan mondják azt, hogy milyen vidám ember vagyok, hogy akkor is mosolygok, nevetek, amikor éppen nem érzem jól magam, vagy azt sem tudom a fáradtságtól, hogy fiú vagyok vagy lány. Igazából volt olyan, akinek elmondtam ezt, amit leirtam a kérdésben, de szégyellem a dolgot. Szégyellnivaló ez egyáltalán? Nem tehetek róla, hogy ilyen gondolataim voltak, és szerintem a depresszióról sem, hisz az függ az agy kémiai egyensúlyától is stb, tehát nem csak beképzeltem magamnak. Én önmagamat rossznak látom sokszor, mogorvának, mások viszont pont, hogy vidém emberként élnek meg.
2017. okt. 19. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Ezen nincs mit szégyelni! Mindenkinek van mélypont az életében! Tovább kell lépni!
2017. okt. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Nincs benne mit szégyellni.
2017. okt. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
én is voltam depressziós és voltak hasonló gondolataim, de már vége, nem szégyellem, de nem mindenkire tartozik ez a dolog
2017. okt. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem kell szégyellni. De nem is kell mindenkinek az orrára kötni.

Szerintem a hozzád közelebb állók előtt biztosan nem kell szégyenkezned. Sőt, szerintem nekik is jó, és talán tanulságos is, ha elmondod, hogy mit éreztél, miért, hogyan jutottál túl rajta. Akár ők is kerülhetnek még ilyen helyzetbe.

De felületes ismerősöknek, vagy olyanoknak, akikkel hivatalosabb kapcsolatban vagy, nem kell elmondani.

2017. okt. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Senkinek sem kell elmondani. Az öngyilkosság legyen mindenkinek a magánügye!
2017. okt. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell szégyellned, de inkább csak a barátaidnak mond el, olyannak akitől akarsz valamit semmiképp. (Ha csak nem neki is volt és ő mondta először.)
2017. okt. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!