Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vagyok haragtartó, ha...

Miért vagyok haragtartó, ha bunkó valaki velem, hogyan változtassak ezen?

Figyelt kérdés
Valahogy nem tudom könnyen elengedni, ha valaki bunkó volt velem. Ennek lehet-e az az oka, hogy mindig odafigyelek, hogy ne bántsak meg embereket, és magammal elég szigorú vagyok? Különösen fájni szokott, ha valaki igazságtalanul bánik velem, mert tudom mennyire igyekszem, és képes vagyok e miatt magamba zárkózni és nem szólni az illetőhöz amig le nem nyugszom. Nem szoktam veszekedni, hanem otthagyom az illetőt inkább.. és utána is idegesit a személy. Igen, mondhatná valaki, hogy miss tökély vagyok, nem vagyok az, de szerintem könnyű velem kijönni, és mások szerint is igy van..
2017. okt. 20. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel baj, én sem szeretem, ha valaki paraszt velem, mert én is figyelek rá, hogy ne bántsak meg senkit. Ha valaki nálam egy bizonyos szint alá megy, azt én többet nem bírom látni.
2017. okt. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ha pl valaki amúgy rendes ember, de bunkó, vele is ugyanigy vagyok. Csak ilyen esetbe viszont nem akarom elvesziteni az illetőt, és itt a probléma.
2017. okt. 20. 19:57
 3/4 A kérdező kommentje:
Szóval rendes ember, de előfordul, hogy bunkózik.
2017. okt. 20. 19:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Ismerős, amit írsz. De aztán sok esetben rájövök, hogy az illetővel nem jövünk ki, akárhogyan eröltetjük. Bár volt olyan, hogy fél évig nem beszéltem valakivel, utána valahogy megint beszélni kezdtünk, de ez csak a kivétel.
2017. okt. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!