Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ötlet olyan...

Szerintetek jó ötlet olyan közösséget építeni online, ahol megpróbálok fórumokról segítőkész, barátságos embereket összehozni? Egy picit zartabb, barátiasabb közösségi oldalra gondolok.

Figyelt kérdés
2017. okt. 20. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Végülis nem lenne rossz, csak tényleg olyan emberek kellenek, akik korban közel állnak egymáshoz, és stílusilag is.
2017. okt. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kor alapján nem szeretnék válogatni. Inkább az a cél hogy olyanok legyenek, akik egy hasznosabb, értelmesebb közösség részesei akarnak lenni.
2017. okt. 20. 20:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Én például szeretnék, de nekem fontos lenne, hogy 1-1 emberrel legalább néha élőben is találkozzak. De a kezdeményezés tetszik:)

#1 voltam

2017. okt. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Firedoom ***** válasza:
Nagy kb mi megtettuk ezt. Itt megismerkedtem egy sraccal es reszben az o barati korwbol, reszben az enyembol es meg egy par random emberkebol psszeraktuk ezt a csapatot. Hatarozottan megerte
2017. okt. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Maga az ötlet jó lenne, de nálam is inkább a személyes a nyerő :)
2017. okt. 21. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!