Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Éreztétek már úgy, hogy kis...

Éreztétek már úgy, hogy kis emberek vagytok a nagyok világában és az eleteteknek semmi értelme?

Figyelt kérdés
2017. okt. 20. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert van? Megszületünk, élünk, küzdünk, meghalunk. Kevés embernek adatik meg hogy valami maradandót hagyjon a földön.
2017. okt. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem, én ember vagyok és a többiek is azok alattam, felettem egyaránt...
2017. okt. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Utolsó. Nyilván.

[link]


[link]

2017. okt. 21. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2017. okt. 21. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2017. okt. 21. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen.

Hiába készítek mondjuk valami tök egyedi, szuper dolgot, attól még nekem is ugyanolyan gondjaim lehetnek, vannak, mint a 120. egyszerű embernek, másrészt meg lehet, hogy csak egy bizonyos közösségben leszek ettől men, vagy híres, de lehet, hogy világszinten. A lényeg, hogy a problémák így is- úgy is megtalálnak. Sokatmondóak voltak az előző képek.

2017. okt. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az életnek mindig van értelme akár hogy is azt érzed hogy nincs.az élet az ajándék istentől, és mindig kell tenni valamit hogy följebb törekedjűnk,Egy dolog van amitől boldog vagyok és amit teljes szivemböl ajánlok mindenkinek.(Bìzz istenben).;))
2019. aug. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!