Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kuvaznak le ok nélkűl?

Miért kuvaznak le ok nélkűl?

Figyelt kérdés
Sziasztok,szóval most mesélek egy picit.. Ez az utolsó évem a suliban és hát a fiú osztálytársaim nagy szívvel kuvanak,meg kérdezik ,hogy mennyi a tarifám stb.. De ezt teljesen nem értem mert nem csinálok semmi olyat amitől kuvanak lehetne szólitani.. Egyébként nagyon bánt ha ezt mondják rám, és ha visszaszólok akkor én vagyok a sar .. Multkor elmentem az egyik haverommal sétálni és mindenkinek elkürtőlte ,hogy én egyutt vagyok vele..:( pedig csak sétáltunk és suliba az egyik nekem áll hogy. " szoptam a fasat a bolt elott"..annyira ideges lettem ,hogy haza is jottem mert rosszul lettem..:(hogy tudnám megelőzni hogy ne szólogassanak be.. Utolsó évem de nem így szeretném itthagyni ezt a sulit..bocsi a hibákért csak siettem. 14l
2017. okt. 20. 23:53
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsi a csunya szavakat csak igy engedte😂😂
2017. okt. 20. 23:53
 2/11 anonim ***** válasza:
35%

Robert's got a quick hand

He'll look around the room

He won't tell you his plan

He's got a rolled cigarette

Hanging out his mouth

He's a cowboy kid


Yeah he found a six-shooter gun

In his dad's closet, in the box of fun things

I don't even know what

But he's coming for you, yeah he's coming for you


All the other kids with the pumped up kicks

You better run, better run, outrun my gun

All the other kids with the pumped up kicks

You better run, better run, faster than my bullet

2017. okt. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

öltözködésed miatt esetleg?

kihívó vagy?

vagy túlsminkelt?

2017. okt. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Először is: ha azt kérdezed, hogy MIÉRT csinálnak valamit OK NÉLKÜL? az értelmetlen, mert meghatároztad kérdésben a választ.


Másodszor a tényleges kérdésedre: sehogy/szerezz egy pasit vagy barátot, stb. aki megveri őket


Esetleg megpróbálhatod megalázni őket válaszul, (pl. "neked nincs az a pénz" vagy valami ami a férfiasságukba gázol/ egymást is kiröhögik miatta) de annak bizonytalanabb a kimenetele

2017. okt. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Koszonok:) amugy farmert meg polot hordok. Altalaba😂 vagy melegitot
2017. okt. 21. 00:08
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Jujj ed gáz. Szegény. Tényleg rossz lehet. Én sose mondtam ilyet senkire és nem is mondanék, még ha olyan is lenne valamiért, mert ez a kifejezés így megalázó. Biztosan csak poénkodni akarnak és valamiért úgy érzik ezzel kicsit feldühíthetnek, de hogy miért, nem értem. Volt ilyen nálunk is általánosban több esetben is több mindenki mondogatott ilyet, emlékszem, volt aki csak magát és minket akart vele szórakoztatni,nem komolyan gondolta, de volt aki komolyan is gondolta, de azt nem mondta neki szerintem. Valamiért lehet hogy kicsit kihívóan viselkedsz talán..azért ilyeneket mondani, elég alacsony értelemmel rendelkezhet az ilyen..:D
2017. okt. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

LOL :D


Ezek alapból ilyen kis parasztok.

Miért szálltak rád, te vagy egyedül lány az osztályban ? Szerintem tetszel nekik, de valamelyiknek egészen biztos.

2017. okt. 21. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
cikizd a farkukat hogy biztos milyen ciki meg hogy fel se áll nekik mert impotensek.
2017. okt. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*hogy milyen kicsi
2017. okt. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Valakit piszkálni kell...a többi lányt, miért nem "dicsérik" vajon?


Dobd vissza a labdát, mint anyukád-nagymamád is örül, amikor ilyet mondasz nekik, mert nők ugye?

Talán egyik alkalommal istenesen felpofoznád a majmot és megoldódna probléma végleg, mert abból ő nem jön ki jól sehogyan.

Egy lány elboronálja, ez égés és ha visszaüt, akkor ki is vágják a suliból talán...

2017. okt. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!