Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak en nem erzem magam...

Csak en nem erzem magam szabadnak?

Figyelt kérdés
Legszivesebben visszamennek a multba es ott elnek , amikor meg nem rohant ennyire a vilag , epitenek egy hazat egy lakatlan videken.
2017. okt. 21. 08:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Aztán fájna a fogad s egy fogorvosi rendelő jó lenne...s így tovább.

Költözz más helyre, ahol vagy...gondolom valami városban élsz, ami egy kalitka...reggel ki belőle, este vissza.

2017. okt. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azt hittem, csak én vagyok így ezzel :) Utálom a modern technikát, a modern embereket, a modern művészetet. Nem kell annyira visszamenni az időben, de mondjuk jó lenne akkorra, amikor az emberek még odakint szocializálódtak és nem egy világító doboz előtt, amikor nem egy ki .szott karóra vagy telefon mondta meg, hogy mikor mit csinálj, amikor még tudtak élni és nem mentek barátságok amiatt tönkre, hogy jobb dolgod is van, mint egész nap chatelni (saját tapasztalat!).

Itt él körülöttem csak ebben az épületben vagy 100 ember, a legtöbb konkrétan benne a személyes teremben, de még egymás nevét se tudjuk... anyám idejében még közelről ismerték egymást a szomszédok.

Szörnyű milyen kihalt lett az utca. Mindenki vagy rohan valahova vagy jobb esetben sportol, gyereket nem is látok szinte, max. szomorú arccal suli előtt/után, ahogy ballag haza a gép elé.

Azt hinnéd, hogy az idővel és technikai fejlődéssel egyre több lehetőség lesz odakint szórakozni, de a jó fenét. Ha találsz is egy baráti társaságot, választhatsz a plázázás, a piálás, vagy a túra között. Alternatíva max. annyi, hogy néha beültök moziba egy szar feldolgozást megnézni, filmek terén már nincs is új a nap alatt.

Mindenhol csak mossák az ember agyát, mindenki átgázol a másikon, a régi értékek már semmibe lettek.

Nem számít se a becsület, se a hősiesség, de még az sem, hogy milyen ember vagy, csak az, hogy mennyi pénzed van és milyen tollakat villogtatsz a többi hülyének.

Állandóan úgy érzem, hogy lekéstem valamiről... én nem akarok úgy élni, mint egy robot. Pedig ez a mai "élet" az. Dolgozol látástól vakulásig, közben meg minden lépésnél bámulod a reklámot és engedelmesen kiveszed a részed a fogyasztói társadalomban. Dolgozol, hogy elköltsd olyan hülyeségekre, amik nélkül még jobb is lenne az élet. Hülye világ.


Nálunk szerencsére már tervben van a ház, bár nem teljesen lakatlan vidéken, de abszolút külterületen, erdőben. Sajnos a rossz érzés ott sem fog elmúlni, mert épp, hogy nagy társaságra lenne szükségem, de valahogy ki kell keveredni ebből az őrületből, ami ebben a világban folyik...

2017. okt. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!