Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért szól arról minden...

Miért szól arról minden emberi kapcsolatom (nem mintha túl sok lenne), hogy alá vagyok rendelve a másiknak teljesen?

Figyelt kérdés
Mindig a másikhoz kell alkalmazkodni, mindig úgy kell lennie hogy lehetőleg a másik legyen a boldog az hogy én mit érzek meg le van sz*rva, belém nyugodt lélekkel belém is taposhat a másik, megteszi nyugodtan mert ha emiatt esetleg belékötök, tudja hogy én járok rosszul mert én veszítem el őt. Őt meg nem érdekli egyáltalán ha engem elveszít. Veszekedésekben látszik a legjobban hogy mintha a másik egy felsőbbrendű lény lenne, csak neki lehet igaza, mindig neki áll feljebb. És ha valamikor én cseszem le valami miatt, a veszekedés vége mindig az lesz hogy még nekem kell bocsánatot kérnem. És minden emberi kapcsolatom erről szól. Miért nem lehet egy normális, nem ilyen egyoldalú kapcsolatom se?
2017. okt. 21. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert igy dontottel.
2017. okt. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert hagyod magad.
2017. okt. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert azt hiszed, hogy bárkinek is meg kell felelned, a kedvère kell tenned. Ezt nagyon sokan hiszik. Magaddal törődj. Tudom, hogy önzőn hangzik így elsőre de! Ha te nem törődsz magaddal? Valaki elèri helyetted amit akarsz? Ne foglalkozz mások èletèvel, mindenki a sajátjáèrt FELELŐS. Az egy dolog, hogy inkább másnak passzolják a felelőssèget. A saját èleted olyanra változtatod amilyenre magadat. Nem kell másnak jót tenni, pláne ha ezèrt neked valamit fel kell adnod.
2017. okt. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!