Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mindenért én vagyok a hibás?...

Mindenért én vagyok a hibás? Van okom a félelemre?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok. Egy boltban találkoztam egy kb 24 éves lánnyal, elégé rámenős volt, én csak a keresztnevemet mondtam el neki, ő mégis megtalált valahogy facebookon. Rám írt, és eléggé rám volt/van állva. Kérés nélkül küldött nekem képet a vaginájáról, és mellé írogatott is nekem olyan dolgokat. Ezenkívül más képeket is küldött.Megmutattam egyik haveromnak, hogy ő is hányja már el magát, de a haverom le mentette velem a képet, és kérte, hogy küldjem át, megtettem. Megmutatta még pár haverjának akik szintén széthányták magukat. Végül felkerült ez a kép egy nyilvános oldalra, nem látszik minden (hála az égnek) de azért a lényeg látszik, hogy milyen lányok vannak. Természetesen a lányhoz is eljutott ez a dolog, és fel akar jelenteni. Nem volt szándékomban, hogy nyilvánosságra kerüljön, és bánom, hogy ez így történt, de nem ott kezdődne, hogy ez a ribizli lány ne küldjön csak úgy magáról képeket?Senki nem kérte rá. Kb ha egy vadidegennek küldenék magamról ilyen képeket én egyáltalán nem csodálkoznék, hogy akár nyilvánosságra is kerülne, hiszen a hülye is tudja ez mennyire gáz.
2017. okt. 21. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha neked küldte és te tovább küldözgetted, akkor bizony felelősségre lehet vonni téged. Az egy dolog, hogy neki sem kellene ilyen képeket küldenie, de te nen terjesztheted a képet az ő beleegyezèse nélkül.
2017. okt. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel egyébként így tisztában vagyok, de egyáltalán a rendőrséget fogja ez érdekelni? Mert szerintem csak kifogják nevetni, és tök jogosan.
2017. okt. 21. 13:28
 3/6 A kérdező kommentje:
Bár ennek a lánynak én mondom, hogy menjen csak nyugodtan, mert azt találta ki, hogyha végre együtt leszek vele úgy akkor nem megy a rendőrségre...én inkább azt mondom menjen...nevettesse csak ki magát
2017. okt. 21. 13:32
 4/6 anonim ***** válasza:
38%
Ha feljelentést tesz, nem fogják kinevetni. Ha bizonyítani tudja, hogy csak neked küldte el a képet és te visszaéltél a képekkel (továbbítottad), akkor megütheted a bokád.
2017. okt. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Semmi nem lesz. Én csináltam volna egy screenshot és megosztom, a nevével együtt, mert ne küldözgessen képet kéretlenül.

A bokádat csak akkor űtnéd meg ha

1. Te kérsz képet tőle, aminek eleget tesz, és nyilvánosságára hozod.

2. Ellopod a képet a telojáról, és nyílvánosságra hozod.

2017. okt. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem miért nem talâlnak meg az ilyen csajok?
2017. okt. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!