Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A Facebooknak csökken a...

A Facebooknak csökken a népszerűsége vagy ugyanolyan népszerű mint eddig volt?

Figyelt kérdés
2017. okt. 21. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
38%
Hát..van sok más közösségi oldal is amik egyre népszerűbbek, de az a veszély nem fog fenyegetni hogy megszűnik a face érdeklődés hiányában :D Én mondjuk csak facen vagyok fent de az is csak azért mert nincs más választásom munka miatt. Ezen kívül semmit nem osztok meg, 1 képem van fent 2012 ből
2017. okt. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem már nem annyira nagy dolog, emrt teljesen természetes lett a elgtöbb embernek, bár igazából szerintem cukros márknak már mindegy, mert megszedte magát bőségesen.
2017. okt. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
69%
Egyelőre még nem csökken a népszerűsége és még egy ideig biztosan nem is fog. Ahhoz, hogy csökkenjen valami tartós hiba kéne (pl. gyakori szerverkihagyás) vagy valami biztonsági kockázat hogy sok embernek kiszivárognak az adatai beszélgetései. Elég nagy és ezekre vigyáznak, nem fenyeget ez a veszély. Mivel az üzletpolitikájuk is jó így még biztonságban vannak.
2017. okt. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!