Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 10+10 CSOK avagy proli szaporí...

10+10 CSOK avagy proli szaporítás?

Figyelt kérdés

Szerintem sokan csak azért vállalják be a 3 putyát és gondolom ez se nem a nagyon tehetős nagypolgári, se nem a keményen, dolgozó GDP-t előállító réteg. Ismerek olyat, akinek jóformán zabálnia sincs mit, de a 3 pulyát bevállalták a 10+10-ért. A proli gondolkodás nélkül a világra b....k 3 gyereket ha ezen az áron lakáshoz/házhoz juthat. De vajon miből fogja az ilyen felnevelni?

Nem ismerős ez valakinek a 70-es évekből? Amikor is a 3. gyerek után automatikusan önkormányzati lakást utaltak ki és 1 éven belül öröklakást kaptak a szülők.

Vajon a közelgő választások miatt gondolja az állam hogy a cigánysággal együtt a proli réteget érdemes szaporítani?



2017. okt. 23. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Felnevelni? Mivel azért éhen halni nem fog, megtanítják neki a nélkülözést, meg hogy a CSOKosok adnak pénzt meg lakást, ha ugyanúgy cselekszik, mint a szülei. A rendszer bebiztosítja a működését, a proli meg húzza az igát, és még meg is köszöni a jótéteményt, ami levette róla a felelősség terhét.

Nem újdonság ez, csak a szülőtartással egyre többet lenyomnak az emberek torkán, gondosan, finoman adagolva. Ha hihetünk a költőnek, akkor már az Arany-kor is a zsarnoki rendszer walesi tartománya volt:


Ne szülj rabot, te szűz! anya

Ne szoptass csecsemőt!...”

S int a király. S elérte még

A máglyára menőt.

2017. okt. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

A pr0li mindig is elvárt mindent az államtól,buta és megvezethető.

Oda teszi az ikszet,ahol adnak ingyenvirslit mustárral.

Igénytelen,fillérekért dolgoztatható,és minden szemetet el lehet adni nekik.

A legkomolyabb üzletágak a pr0likra épülnek,komplett Kína a ruházataival és egyéb műanyag hulladékaival,Hypermarketek,autóipar letolós bunkóautói,TV csatornák,internet,telefonok,lapostévék,és lehetne még sorolni...

A pr0li zabál,fogyaszt,és megvásárolja a szemetet is.

Hát a mai globalizált világban ezért kell a pr0li.

2017. okt. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Amiről Ti beszéltek, az a konzumidióta az én szóhasználatomban.

A prolik a negyvenes évek szülöttei, a szocializmusnak a szétvert falvakból felcsábított"nyertesei".

Környezetemben 4 CSOK-os orvoscsalád van 3-4 meglévő apró gyerekkel.

Amikor az adókedvezményt sajnálták, akkor is azt mondtam: csináld azt a 3 gyereket és közben dolgozz mellette, akkor lesz neked is.

2017. okt. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
79%
A logikád már ott megbukott hogy a 10+10 csok nem a te szóhasznalatoddal "prolik"nak lett kitalálva.Ugyanis nem kevés önerő szükségeltetik hozzá.Ha nem vagy tájékozott valamiben inkább hallgass.
2017. okt. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ahogy #3 válaszoló is írja! Ne keverjük a prolit a konzumidiótával.

Aki 3 (vagy több) gyermeket vállal, csak a Csok miatt annak sanszos, hogy "becsúszik" Csok nélkül is.

2017. okt. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Van ilyen része is, de azért minden jött-ment prolinak nem adják oda a Csokot szerencsére.


Azok szülnek anélkül is, mehá' méne' lehetne őneki' vagy épp véletlenül becsúszik egy alkoholos félrekeféléssel, de legalább adókedvezmény van rá. A proli szaporodik mindenhogy, mint a csótány, sose fogy el. Meg is van a végeredménye...

De nem kell prolinak se lennie hozzá, sok agyhalott van ebben az országban akik csak szaporodnak ész nélkül miközben maguk is hülyék, mint a segg és az általuk kitermelt növendék réteg is az lesz.

Természetesen az ostoba nép az minden vezetésnek tökéletes táptalaj, mert könnyen hülyíthető így miért is tennének ellene? Nem lenne értelme.

2017. okt. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A proli meg a kínai ruha ipar. 2 diplomám van, művelt ember vagyok es nem csak ezért. A ruhaim túlnyomó többsége az Ebayről jött. Hogy miért? Mert attól, hogy valaki megtehetné, nem fog 20 ezret kiadni egy ruhaert amit beszerezhet 3 ezerért is, pláne a mai fast fashion világban, ahol nyár vegen mar más a divat mint nyár elején. Es nem arra célzok, hogy percről percre követem a divatot, hanem hogy minden nő megláthat valamit, ami meg kell, aztán 1-2 év es ennyi volt. Nem beszélve korunk hülyeségéről, hogy amiben egyszer elmész egy esküvőre, azt mar nem veszed fel, ugyanabban a társaságban pláne. Bocs hogy nem annyira témába vágó volt amit leirtam, de szerettem volna érzékeltetni, hogy a kínai ruha ipar a “prolik” mellett sokkal inkább az ésszerűség üzlete is.
2018. ápr. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!