Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hova tudnánk karácsonykor...

Hova tudnánk karácsonykor leadni összegyűjtött játékokat úgy, hogy személyesen tudjuk őket odaadni a gyerekeknek?

Figyelt kérdés
Ez egy ilyen csapatépítő jellegű dolog lenne, a lényeg, hogy személyesen szeretnénk átadni a gyerekeknek a játékokat. Budapest és Esztergom közötti terület lenne optimális, lehet ez alapítvány, gyermekotthon, bármi igazából. Tudnátok segíteni egy ilyen hely keresésében?

2017. okt. 24. 14:06
 1/3 Lassmich Ruhe ***** válasza:

Respect öcsém.

Ilyen cégnél én is szívesen dolgoznék ahol így értelmezik a csapatépítést.

2017. nov. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lassmich Ruhe ***** válasza:
Ja bocs hogy érdemi választ nem adtam, de én csak egy XXII. kerületi anyaotthont ismerek ebből a szempontból, de ott "csak" csecsemők meg az anyukák vannak. Ha ez jó ide tudok kontaktot keríteni, mert a címük egyébként nem publikus.
2017. nov. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Itt inkább a gyerekek lennének központban, de köszi, hogy megpróbáltál segíteni :)
2017. nov. 12. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!