Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen Angliában élni? Tapaszt...

Milyen Angliában élni? Tapasztalat esetleg?

Figyelt kérdés

2017. okt. 24. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

en eltem angliaban

londonban

majdnem 2 borzalmas evet

eletem legrosszabb 2 eve volt


de azt mondjak london nem egyenlo angliaval, egeszen mas

elhetetlen

rengeteg az ember, RENGETEG !!

a kozlekedes kritikan aluli

az emberek rendkivul bunkok, modortalanok, semmi tisztelet egymas irant, a nok emancipacioja a vegletekig elment

varom a metrot, nyilnak az ajtok, elottem 4 ferfi betolakszik... no komment

az utcan siman felloknek ha nem veszed fel a tempojukat vagyis nem mesz eleg gyorsan


szerintem a nagy zsufoltsag, hajtas ami okozza ott ezt a fajta eroszakossagot ott londonban

nekem nagyon nem tetszett


ezen kivul nagyon draga, az alberlet arak, a kozlekedes es a szolgaltatasok (pl fodrasz) rendkivul koltseges


pozitivum: az elelmiszer meglepo modon olcsobb mint itthon es minosegileg sokkal sokkal jobb

2017. okt. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem Londonban, de éltem Angliában pár évet (szuper munkahelyi lehetőség volt). Nagyon szarul éreztem magam, az angoloknál kétszínűbb, roh@dékabb nép szvsz a világon nincs. Azóta átköltöztem Írországba, rengeteg minden ugyanaz (kiszámíthatatlan időjárás, szar tömegközlekedés, nekem gyenge bélrendszerrel az ételek minőségével is van elég gondom), de az emberek miatt ég és föld a különbség.
2017. okt. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon szarul éreztem magam, az angoloknál kétszínűbb, roh@dékabb nép szvsz a világon nincs.



ezzel tokeletesen egyetertek

mondani se lehetett volna szebben

2017. okt. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Itt lakok régóta, nem szeretem.

London mellett élek, de drága is minden, gyerekvállalásra is borzasztó.

Emberek meg no comment, felettem már leírták..

Pár hó és hazatérek végleg.

2017. okt. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én egy surrey-i kisvárosban élek a menyasszonyommal. Itt helyben van a munkahelyünk is. Nem járunk tömegközlekedési eszközzel minden nap, de eddig csak pozitív tapasztalataink vannak a vonatközlekedéssel (a MÁV-hoz viszonyítva meg főleg). Az albérlet drágább mint otthon, de a fizetésünk is magasabb. A boltokban az ételek hasonló áron mozognak, van ami olcsóbb, mint otthon. Ha el akar menni szórakozni az ember, akkor az otthoni viszonyokhoz képest mélyebben a zsebébe kell nyúlnia. A munkahelyünkön rendesen be vagyunk jelentve, és van fizetett szabadság is (otthon ilyennel nem találkoztunk). Jobban keresünk, mint otthon (persze meg is kell dolgozni azért a pénzért, de ez van), egy szép lakást bérelünk, jól élünk. Az angolok emberileg tényleg olyanok, mint az előző hozzászólók írták, illetve annyit hozzátennék, hogy nagyon lusták is.
2017. nov. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!