Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon büdös vagyok mindenhol!...

Nagyon büdös vagyok mindenhol! Mit tegyek? Ha meg változtatom a helyzetemet akor rögtön érzem a szagot. Ott lent büdös és átható, a hónaljam pedig egyenesen szörnyű.

Figyelt kérdés
Egy barátnőm óra útán mondta , hogy milyen büdös volt már (mellette ültem ) , és tudom hogy rám értette..Mivel heti 3 szor járok úszni ezért nem mindenap zúhanyzok és sokszor két napos ruhát is fel veszek . Ez lehet az ok ?
2017. okt. 25. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Az élet nem más, mint a mitikus megújhodás leleplező kvantumugrása.
2017. okt. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Ez most komoly???
2017. okt. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki, hogy csak kéthetente fürdesz! Szappant akkor se használj, hajat pedig háromhavonta moss csak!

Szerintem a túl sok fürdés az oka...

2017. okt. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Na mit gondolsz, mi az oka?

Egy kis ápoltság nem ártana, kedves!

2017. okt. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Fúbasszus... adjál már egy kicsit magadra!

Már ha nem kamukérdés persze.

Tudod, attól, mert úszni jársz, még illene legalább reggelente tisztálkodnod. Meg illene tiszta ruhát venend minden nap, főleg így, hogy amúgy sem vagy a higiénia mintaképe. Ha rendesen tisztálkodnál, ápolt lennél, és mondjuk nem izzadsz bele, akkor azt mondom, simán fel lehet venni a tegnapi ruhákat. De úgy, hogy számodra a "ne fürgyé le" életed alapelve...

Meg azért na, egy kis dezodor nem árt néha.

2017. okt. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!