Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha ráírtam Facebookra, és...

Ha ráírtam Facebookra, és ismeretlenül nekem visszajelezte, hogy ő elolvasta, akkor korábban volt már üzenetváltás?

Figyelt kérdés

Nincsenek az illetővel közös ismerőseink. Szerintem nem is beszéltünk. De ha így teljesen ismeretlenül, korábbi levelezések után küldesz valakinek üzenetet, az az "egyéb" mappájába érkezik tudtommal.


Na, nekem visszajelezte, hogy az illető elolvasta az üzenetem. Viszont nem látok korábbi levelezést tőlünk (lehet korábban kitöröltem, ez a gyanúm.)

Akkor ez azt jelenti, hogy korábban már leveleztem vele, azért jelez vissza a facebook, hogy olvasta?


Mert egyébként soha máskor nem láttam ilyet, amikor egy véletlenül talált emberre írtam. Hogy rögtön jelzett volna, hogy olvasta. Hanem általában az "elküldött" jel van ott, de sose jelzi, ha olvassák, csak ha ismerős, vagy korábban leveleztünk esetleg Facebookon. Valaki help?


2017. okt. 25. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:
de jelzi, hogy elolvasta, akkor is, ha nem ismerősöd, meg nem beszéltetek korábban. de amúgy a facebook folyamatosan frissül, lehetetlen lekövetni... a telefonomon is azért telt már be a tárhely, mert a messenger már nem tudom hány száz megabájtot foglal a k va frissítései miatt...
2017. okt. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha engedelyezte az uzenetfogadast, akkor visszajelzi azt is hogy elolvasta
2017. okt. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!