Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, képesek lettete...

Mit gondoltok, képesek lettetek volna megtenni azt, amit Aron Ralston?

Figyelt kérdés

Róla szól a 127 óra című film. Spoiler!


A történet röviden: Túrázás közben balesetet szenved, a keze pedig egy szikla alá szorul. Napokig szenved ott, mire belátja, hogy csak egy út van a menekülésre: ha levágja a saját karját.


Az érdekel, hogy a helyében ti is meg mertétek volna ezt tenni? Van az emberekben ekkora túlélési ösztön?



2017. okt. 27. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. okt. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előkaptam volna az okostelóm, és hívtam volna segítséget. Vagy megpróbáltam volna elgördíteni a sziklát, mivel az ember vészhelyzetben hatalmas erő kifejtésére képes.
2017. okt. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen. Nyilván aki látta a filmet az tudja hogy se okosteló se sziklaelmozdítás se segítségért kiabálás nem volt lehetséges. Ha valakine napokig (127 órát) étlen szomjan ott kell lennie beszorulva és semmi esélye másként szabadulni az valószínüleg megteszi,mert annyira belehülyül a helyzetbe,hogy akkor már minden mindegy.
2017. okt. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!