Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, nők. Odaköltöznétek a...

Lányok, nők. Odaköltöznétek a párotokhoz, ha viszonylag kicsi (kb.40 négyzetméteres) háza van és nincs benne wc (csak kint az udvaron) illetve fürdőszoba?

Figyelt kérdés
Kérlek indokoljátok a válaszotokat.

2017. okt. 28. 20:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%

Nem. Mert van saját lakásom benti vécével, fürdővel.


Lehet engem lepontozni, de látogatóba sem megyek olyanhoz, akinél nincs fürdő, nemhogy lakni.

2017. okt. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%

Én régen ilyenben éltem, gyerek voltam, de ma nem csinálnám még egyszer ezt a műanyag kádas megoldást és a kinti wc-t. Az most is van, amiért a konyhából nyílik a wc, néha kimegyek nagy dolgot ott végezni, de mindennapi szinten nem.

Akkor, ha a párommal már komolyabb dolgokban gondolkodunk, mint pl. az összeköltözés, akkor nem hozzá fogok költözni, ahol nincs wc és fürdő, miközben itthon nekem van, hanem közös erővel, ha még szintén kicsi lakást is de olyat keresünk ahol ezek az illemhelyek azért megadatnak.

2017. okt. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%
Nem. 21.század, alap dolog az illemhely és a fürdési, tisztálkodási lehetőség az erre kialakított helyiséggel. Dagonyázni mint a disznók a sárban, aztán meg nőgyógyászhoz járni egy életen át, kéne a nyavalyának.
2017. okt. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
De ha nem lenne sajátotok akkor sem költöznétek?
2017. okt. 28. 20:35
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
Nem és nem...
2017. okt. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%

Ha alapból hajléktalan csöves lennék, akkor odaköltöznék hozzá.

Egyébként kizárt. Ahogy már írták, még látogatóba SE. Ez azért igénytelenség. Fürdő nincs, csak egy kerti budi... Sajnos volt szerencsém megtapasztalni, milyen egy ilyen "házban" élni.

Hát köszi, de nem. Nincs az a szerelem, ami erre rávenne.

2017. okt. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%

Mai lehetőséggel, mai ésszel már nem szívesen.

Gyerekként éltem ilyenben, felnőttem, nem voltunk igénytelenek fürödtünk rendszeresen, tiszta ruhában jártunk. Bár tény, hogy nem könnyű, de megoldható.

Szerintem az igénytelenség nem ezen múlik. Lehet valakinek fürdőszobája, ha nem használja (van ilyen is, nem is kevés).

2017. okt. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajna ilyenbe lakok. Nincs lehetőségünk költözni. De azért tanulok hogy nekem meg a szüleimnek lehessen normális lakásunk. Addig ha lesz barátnőm, 100% nem hozom ide.
2017. okt. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne sajátom, most hol élnék? Honnan költöznék? A szüleimtől? A híd alól?
2017. okt. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
62%

Amúgy ha neked ez nem felel meg, akkor miért nem költözteted a párodat tehozzád??

Miért alap, hogy mindig a férfinek legyen háza?!

2017. okt. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!