Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinalhatnék? Hosszu...

Mit csinalhatnék? Hosszu tortenet lenn.

Figyelt kérdés

Az egesz ott kezdodott,hogy lett egy baratom 16 evesen jelenleg 17 vagyok szeptemberben betoltom a 18at. Baratomat szuleim nem fogadtak el. Ebbol rengeteg vita volt. Nem akartak elengedni vele talalkozni,tiltottak tole,azokat mondtak hogy en csak megalazom oket es szegyen hogy baratom van. Nekem ebbol 16 evesen elegem lett,hiszen eddig mindent ugy csimaltam ahogy szuleim akartak. Aztan egynap megfogtam magam es mondtam h elmegyek elmentem baratommal talalkozni vagyis csak akartam mert elindultam lefele vonathoz cdak utanam jottek kocsival. Ezutan berangattak a kocsiba. Utana visszavittek munkahelyunkre(boltjuk van es innen is mentem el) ott apam hatra vitt ilyen raktarba es megpofozott joparszor, volt hogy levegot is alig kaptam.. aztan olyanokat mondtak hogy kikotnek mint a kutyat hogy ne mehessek sehova. Telefonomat termeszetesen elvettek. Nemtudtam senkivel se beszelni senkit se hivni. Velem is aludt anyam el ne szokjek.

Anyam tobbszor megszoritotta ugy a kezem hogy ilyen lila foltos lett..

Utana en ujra elmentem baratomnal aludtam 2 napot, raadasul suli idoben. Ekkor annyi volt hogy 2.nap apukaja hazavitt es beszelt a szuleimmel. Semmit nem ert anyam utana azt mondta hogy neki ne akarja senki megmondani micsinaljon. Ekkor mar nem utottek meg semmilyen formaban sem. Kesobb en megint baratommal maradtam ( nagymamajanal) es mondtam nekik este hogy nem megyek haza nem szeretnek. Hazavitettek rendororrel. Nem akartam azert hazamenni hogy utana megint hallgassam a kiabalast es a folyamatoast bantast akar lelkileg akar fizikailag. Ekkor ok rendort hivtak azok hazavittek. Elmondtam a rendoroknek is hogy mi miert van es ott a nagymama es aki ott lakott lany(a nagymama fianak felesege) beszelt a rendorokkel es a rendor mondta is nekik hogy menjenek el gyamugyre es jelentsek be. Csak hogy anyamek ezt megtettek hamarabb. Igy ok voltak elorebb, a gyamugyon elmondtam mindent megsem vedtek.. sot en veszelyeztetem onmagam ezert pszichiologushoz kell jarnom(remelem jol irtam). Az eddigiekrol tudott az osztalyfonokom is. O is akarta jelenteni gyamugyon de en kertem meg akkor hogy ne mert feltem a szuleimtol.. a nyaron telefonom sem volt elvettek tolem anyam megnezte minden naplomat es telefonombol kinyomtatott uzeneteket is.. baratommal a cigizesrol beszeltunk es egybol azzal jott hogy en drogozom es ki fog vizsgaltatni.

Jelenlegi allasom szerint ugy tartunk hogy jarok pszichiologushoz ami alapbol nem rossz de nagyon faraszto.. a tanulasom most 4-5som van csak es 10.ev vegen 4.2 atlagom volt.

Mostis probalnak beleszolni mindenbe azt hogy hovamenjek micsinaljak es egyszeruen megoritenek nem birom mar itthon.. baratomnal alszok minden hetvegen de anyamek ott trsznek keresztbe ahol tudnak es kiabalnak es fenyegetnek volt olyan par hete hogy 20 perccel kesobb ertem haza apam ivott es lokdosott mindenfele rangatta a hajam radobott az agyra es fogta a fejem hogy o megol engem.. masnap azt mondta hogy ivott mert ideges volt ram es ezert volt olyan velem.. mondtam neki hogy nem erdekelnek a magyarazatok. Ma kozoltek velem hogy a szunetbol (1het) 5 napot nagyszuleimnel kell toltsek.. es nem erdeklik hogy en mit akarok vagy hugom( van egy 14 evesen hugom ) akkoris megyunk es kesz es momdtam nekik hogy miert nem veszitek azt figyelembe hogy kettonk kozul egyikonk sem szeretne ezt.. a boltot amit vezetnek bezarjak elvileg miattam,mert tolem nem lehet dolgozniuk tonkre teszem oket anyagilag..kozben egesz majus ota kb 5ezer forintot kaptam osszesen.. nagyon nehezen birom lelkileg mar..baratommal szeretnek lenni.. az o csaladja ,apukaja nagyon szeret engem mondta is hogy barmikor koltozhetek hozzajuk, es ha nem kene szuloi engdely akkor a baratom elis venne felesegul es akkor nagykorusitva lennek..de sajnos en ugy tudom szuleim endelye nelkul lehetetlen..

Szeretnek valamit tenni! Nagyon rossz igy es nem szeretem szuleimet.. nem akarok itt lenni szeretnek elkoltozni..

Koszonom annak aki elolvasta remelem leirtam minden lenyeges informaciot ha esetleg valaki kerdezne balamit privatban szivesen valaszolok es tanacdokat is szivesen fogadok mit lehetne tenni😔

Koszonom!

17/L



#nevelés #tiltás #fizikai bantasok
2017. okt. 28. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Holnap válaszolok, csak most borzasztóan fáradt vagyok.

A privit azért küldöm hogy ne felejtcsem el a kérdést, és megtaláljam majd holnap.


Én idősebb vagyok, bizonyos pontokban hasonló történetem volt.

2017. okt. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem nem erkezett privi, koszonom hogy elolvastad es varom a valaszod:
2017. okt. 29. 07:11
 3/3 A kérdező kommentje:
* :)
2017. okt. 29. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!