Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mi a célotok? Mi az,...

Nektek mi a célotok? Mi az, ami miatt felkeltek minden nap? Mi ad örömet a szürke napokon?

Figyelt kérdés
2017. okt. 29. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Célom csak annyi, hogy körbeutazhassam Európát, célom volt, hogy legyen párom(még nem volt), de ez felejtős. És csupán minimálisan jól akarom érezni magam, tudjak zenéthallgatni, tudjak nassolni, ne borítson ki senki, nem motivál hogy legyen sok értékes dolgom. F36.
2017. okt. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha túl sokat fekszem, akkor megfájdul a derekam, már csak ezért is érdemes. :-)

Egyébként vannak apróbb dolgok, mint pl. a 9 éves madaram, rengeteg könyv, amit el akarok olvasni, a számlák, amiket be kell fizetni, a munkahelyen azok a kollégák, akikkel lehet egy jót nevetni. Emellett szeretnék a tanult szakmámban érvényesülni, és azon vagyok, hogy ezt előbb-utóbb elérjem akkor is, ha eddig nem sikerült.

2017. okt. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A fő cél, amiért felkelek, három dupla kávé és fél doboz cigi ébresztőnek. Ez nincs, a gépig nem tudok eljutni:))

Teljes ébredéshez, kis játék.

Öröm? A párom, az állataink:)) A párom és az állataink, mindig örömet szereznek nekem:)

2017. okt. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyre jobb szeretnék lenni LoL-ban (jelenleg a diamond ligáért küzdök). Lerakni a fizika érettségimet emelt szinten 5-ösre, majd tovább vinni mérnökire.
2017. okt. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Én pl szeretem önmagamat és az életemet, szóval ez elég jó indok arra, hogy ne akarjak meghalni mondjuk :D
2017. okt. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fèl óra zene ès kv. Aztán felèbrdek behangolva.
2017. okt. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Korábban meg tudtam fogalmazni, mert volt célom. Ma már csak az értelmetlen feladattudat, a semmi elvégzése miatti görcsölés. Borzasztó.
2017. okt. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan merj akarni előző.
2017. okt. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!