Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megvették előlem álmaim...

Megvették előlem álmaim autóját. Nem tudok aludni se. Mit tegyek, hogy nyugtassam le magam?

Figyelt kérdés

Tudom hogy hülyén hangzik de rengeteget gürcöltem azért a kocsiért. Túlóráztam és hétvégeken is bejártam. Rengeteg dologról mondtam le csak hogy összejöjjön rá a pénz. Se nyaralás, se koncertek, se semmi. Helyette végig meló. Heti 1 nap pihenő.

Ma mentem volna megvenni, de fél év áldogálás után az eladó közölte velem hogy kicsit több mint egy órája gurult ki vele az új tulaj. Egy ritka régi japán autó volt tip-top állapotban egy olyan szériából amiből kevés van. Szóval nem kapom meg a szomszédban még több pénzért se.

Nem tudok mit tenni. Aki kapja marja. Pénzem is megmaradt. De ez akkor is most nagyon rosszul esett. Tudom hogy másoknak milliószor rosszabb problémáik vannak, de ez jelenleg is annyira frusztrál hogy nem tudok aludni se vagy másra gondolni.

Már csak egyszerűen kiírni magamból is jól esik.


2017. okt. 31. 00:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Na, kiírtad magadból, megkönnyebbültél, egészségedre. Aludj, aztán holnap, vagyis ma, feküdj rá a netre.
2017. okt. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
milyen autó volt?
2017. okt. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Captain Logic ***** válasza:
:(
2017. okt. 31. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
Miért nem a barátaidnak meséled?
2017. okt. 31. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

en is jartam igy kb 5 eve es a mai napig nem tudtam kiheverni

egy meseszep allapotu peugeot 206 hdi dizel volt feher belsovel digi klimaval, 50e km futasteljesitmennyel vegig minden szamlaval.... alom volt es 1 oraval utanam nyultak le

2017. okt. 31. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért nem tettél le rá foglalót? Azért ne gondold már, hogy jó állapotú, ritka kocsik örök időkig ott fognak ácsorogni...
2017. okt. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mint írták, foglalóóó;)

Ebből is tanultál...

2017. okt. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!