Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti kiszoktátok törölni a...

Ti kiszoktátok törölni a netes ismerőseiteket a facebook-ról ha már egy ideje nem beszéltek? ( pl 2-3 vagy akár régebb óta)

Figyelt kérdés
2017. nov. 1. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
2-3 mi? Perce? Termėszetesen. Mi az hogy 2-3 percet várat a válasszal.
2017. nov. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem, van jobb dolgom is. Akkor szoktam valakit törölni, ha idegesítően sok haszontalan tartalmú bejegyzést posztol.
2017. nov. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2-3 hónap lett volna csak kimaradt a hónap szó.
2017. nov. 1. 15:25
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Van egy lány, akivel kb 14-15 éves koromban beszélhettünk utoljára. Most 19 évesek vagyunk, már nem beszélünk de jó látni hogy jól alakul az élete. Egyszer viszont amikor nagyon nem volt jobb dolgom akkor vagy 200 embert kitöröltem, akik csak úgy régen bejelöltek a semmire, meg egy közös ismerősünk van/se volt. Most már azt se jelölöm vissza, akivel 20+ közös ismerősünk van, ha amúgy olyan ember akivel nem is találkozom soha.
2017. nov. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Nincs fakebukom. Az számít, hogy idegesítő, energiavámpír ismerősöket még az emlékeimből is kitörlöm? Akiket szeretek, azokat meg 5 év szünet után se.
2017. nov. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Csak azt törölném le aki zaklat. A többiekkel nem foglalkozom. Viszont a letörlést kicsit bunkóságnak tartom, meg nem zavarnak, elférnek.
2017. nov. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen selejtezem az ismerőseimet, csak olyan embereket hagyok meg, akikkel rendszeresen kapcsolatban vagyok. Fölöslegesnek tartom olyan embereket nézegetni, akikkel tudom, hogy nem fogok már találkozni, csak látásból/névről ismerem, esetleg nem is kedveltük egymást. A beszélgetéseknél is, csak azokat hagyom meg, akikkel napi szinten beszélek. (Ez 5 ember.) Nem gondolom, hogy bunkó lennék, amiért nem ismerőseim olyan emberek, akikkel egy évben max 2x összefutok az utcán. Akivel rendszeresen találkozom, de idegesítő és sok dolgot oszt meg (pl. párom anyukája) annak egyszerűen leállítom a követését. (Jelenleg kb. 50 ismerősöm van.)
2017. nov. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
volt ilyen időszakom, amikor szelektáltam, ezért van már csak egy 0 és 5 közti mennyiségem:).
2017. nov. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!