Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van-e valaki aki szívesen...

Van-e valaki aki szívesen bevállalna velem egy hosszútávú vámpíros szerepjátékot? (többi lent)

Figyelt kérdés
Amint a kérdésben is elhangzik, hosszú távra keresek embert akivel szerepjátékozhatok. Tudok írni viszonylag hosszú és szép szövegeket, a legjobban E/3-ban szeretem, de társamhoz alkalmazkodni is tudok ha szükséges. Lehetőleg komoly érdeklődőket szeretnék! Bárki aki érdeklődne az dobjon egy privát üzenetet!

2017. nov. 2. 00:23
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
meg sem írtad, hogy nő vagy férfi vagy-e? :D
2017. nov. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja mondjuk valami alap infok nem ártanának, na nem azért, egyszer már volt hasonló kezdeményezés, nekem tetszett is aztán az illető eltűnt.
2017. nov. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akiket érdekelne, én 16 éves vagyok és lány.
2017. nov. 2. 18:24
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, miért is ne. :) Gondolod írj, aztán hajrá. :)
2017. nov. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%
Első vagyok, nem értem a lepontozást, lányként nem lánnyal írkálna az ember, szóval szerintem jogos volt!
2017. nov. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
"lányként nem lánnyal írkálna az ember" Ez hülyeség. Vannak nagyon jó alkotó párosok, akik azonos neműek. Mint Fiona és Ayisha volt a varázsskatulyán.
2017. nov. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát elhiszem, hogy van olyan is, de biztosan nem vagyok egyedül ezzel.
2017. nov. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert mi a probléma ezzel? Nem randizni akar az ember az alkotótársával, hanem valami jót létrehozni.
2017. nov. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
engem is érdekel (bár nemtudom mennyire aktuális ez még)
2019. máj. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!