Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális vagyok, ha cseten...

Normális vagyok, ha cseten férfinak adom ki magam hetero nő létemre?

Figyelt kérdés
Beregiztem nőként de nem éreztem jol magam, nem tudtam nő társaimmal jókat csevegni ellenben zavart hogy a pasik meg nyomulnak, ezért vissza mentem pasiként, így minden más. Jól el csevegek mindkét nem el.

2017. nov. 2. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem baj, csak ne szívasd meg nőtársaidat azzal hogy elhiteted velük hogy reménybeli partner lehetsz ha ezt nem teszed akkor szerintem nincs ezzel semmi baj.
2017. nov. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Addig biztos nem baj, amíg valaki esetleg találkozni szeretne veled, mert akkor már bevallani az igazat is kínos lesz.
2017. nov. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én se tudok más lányokkal beszélgetni, bár rám a férfiak nem is szoktak annyira nyomulni. Mondjuk ha valaki azzal kezdi a beszélgetést, hogy akarom-e nézni, ahogy veri, egyből kilépek és előbb-utóbb találok normális embereket, akikkel lehet beszélgetni, szóval nincs szükségem arra, hogy pasinak adjam ki magam.

De ettől függetlenül téged se nézlek betegnek vagy ilyesmi, csak mondjuk ne csodálkozz, ha letiltanak, amikor elmondod, hogy hazudtál a nemedről. Én sokszor nem mondom el az igazi nevem, mikor elsőnek beszélek valakivel és egyszer egy illetővel tovább beszélgettünk máshol és pár nap múlva, mikor már megbíztam benne valamennyire, elmondtam, hogy egyébként kamuztam a nevemmel kapcsolatban és megkaptam tőle, hogy mekkora pszichopata vagyok már, így nem tud bennem megbízni többé és törölt az ismerősei közül >.< És azért szerintem ennél jóval durvább az, ha a nemedről hazudsz.

2017. nov. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen ebbe már belegondoltam, hogy mi lenne, ha talizni akarnak velem, hát két opcio 1.leszerelem, hogy nem az esetem. 2.kilépek és visszaregizek ujra pasiként:)van kamu képem is mint pasi..a párom:)
2017. nov. 2. 16:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Sokan csinálják. Sajnos. De mire jó ez? Valakinek szimpi leszel, kábitod, és aztán sehol semmi? Gondold át, ha veled fordulna ez elő mit tennél?
2017. nov. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem te vagy az egyetlen. Sokan csinálják, én is csináltam ezt, hogy elkerüljük a zaklatásokat. Természetesen mindig csak olyan chatre mentem fel kamu profillal, ahol nem a társ keresés volt a célom. (pl mmorpg játékok chatja)


Sajnos ha nőként jelensz meg, hamar rád akaszkodik egy-egy abnormális pasi, nem lehet élvezni sem a beszélgetést, sem a játékokat. Nem kell hozzá szexi kép, elég a puszta női név is :( tapasztalat.

2017. nov. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os! Igazad van! Nőként nem lehet normálisan chatelni. Jönnek a képkunyizók, meg akik a bugyid szine iránt érdeklődnek. :-(
2017. nov. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!