Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hisztek a reinkarnációban...

Ti hisztek a reinkarnációban (lélekvándorlásban)?

Figyelt kérdés

Szerintetek létezik a lélekvándorlás? Volt vagy szok lenni dejavütok? Éreztétek már úgy hogy emlékeitek vannak előző életetekből?

Vagy pl átéreztek egy halálesetet? Vagy éreztétek hogy egyáltalán volt előző életetek... Vagy bármi?



2017. nov. 5. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

Nem

Szokott (de a deja-vu csak egy téves kapcsolás az agyban)

Nem

Igen

Nem

Vagy bármi? Bármi mi? Érzés, gondolat? Igen, szoktak lenni érzéseim és gondolataim.

2017. nov. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Remélem nincs ilyen, nagyon nagy sz*pás az élet, nem akarom mégegyszer átélni.
2017. nov. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Már az ezt megelőző harmadik életemben sem hittem benne.
2017. nov. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%
Én hiszek benne. 19F . És tudok is mindent.
2017. nov. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én hiszem, hogy az embernek több élete is van.

Ezért minden vagyonomat saját magamra hagyom, hogy majd ne a nulláról kelljen kezdenem.

2017. nov. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
41%

Nem hiszek benne, keresztény vagyok.


Nem tartom logikusnak a lélekvándorlást. Az, hogy újabb és újabb életeket élünk meg, hogy miél tökéletesebb legyen a lelkünk, és hogy az előző életekben elkövetett hibákat helyrehozzuk úgy, hogy fogalmunk sincs tulajdonképp mit is kéne helyrehozni, totál kicseszés.


Nem éreztem úgy, hogy lennének emlékeim más életeimből, ezzel az elképzeléssel én nem tusok azonosulni.

2017. nov. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!