Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan gyógyulhatnék ki a...

Hogyan gyógyulhatnék ki a szeretethiányból?

Figyelt kérdés
Nagyon “kihültnek” érzem magam, várok valakit aki jön átölel és “felmelegít”. De nem jön senki megmenti. Szükségem van ölelésre. Szeretetre szomjazom.Nem tudok a mindennapi önmagam lenni, manapság sajnos a szeretethiány határozza meg napjaimat. Nem jó ez így. Mit tegyek? ( tudom a megfogalmazás érdekesre sikerült, így érzek)
2017. nov. 5. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

na az ilyen szeretetkoldusokból gond szokott lenni

meg kell erősödnöd

2017. nov. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
Pszichológus
2017. nov. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
14%
Nőj fel, nagyon gyerekes vagy.
2017. nov. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Velem is hasonló a helyzet kérdező :/


23F

2017. nov. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vagy nézz szét a környezetedben, ismerkedj, és lehet, hogy valaki pedig téged pont szeretne ölelni, lehet ismered is, csak nem tudod, hogy mit szeretne tőled. Vagy pedig próbálj magadon erősteni lelkileg. Ismerek valakit aki pont olyan mint te. Az összes exével valami baj, volt, de mégis, hiönyzik neki az, hogy mellette feküdjenek, melegitsék... Nekem nagyon bejön az a lány, de nem képes észrevenni, hogy mi célbol ismerkedek vele, vagy simán barátnak tart...


Az a csaj a szeretethiányát piálással próbálja felejtetni. Te NE ess ebbe a hibába. Nem feltétlen rossz a szeretethiány, bár érdemesebb lenne mérsékelned. Valamint ott van a B verzió, jöjj pssze valakivel, de ne akármilyen jöttmenttel, hanem aki érdemes erre, és átrostálod az embereket. Remélem segithettem :)

2017. nov. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!