Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Ti hogy döntenetek?

Mit tegyek? Ti hogy döntenetek?

Figyelt kérdés
20eves lany vagyok nagyon regota tarto mentalis problemaval. Ehhez mostmar panikbetegseg es szorongas is tarsult. Eddig az elmult 7napbol 4ejjelen SEMMIT nem aludtam. Na most egy 2eves kepzesre jarok,meg fel ev van hatra. Otthon lakok es a suli miatt egyelore elkolzozni se tudok. Az a baj hogy az apam rohadtul nem ert meg es folyamatosan balhezik velem. En tudom jol hogy egy senki vagyok ezert mindig en kerek bocsanatot pedig azon kivul hogy le vagyok gyengulve mind mrntalisan mind fizikailag semmi rosszat nem teszek. Ugy erzem hogy ilyen kornyezetben semmi eselyem meggyogyulni pedig szeretnek vegre normalis eletet elni. Felvettek az egyetemre de passzivaltattam,csak most nem tudom eldonteni hogy elmenjek e szeptemberbe vagy pedig ha itt levizsgaztam koltozzek el es keressek munkat? Szerintetek?? Ha egyetemre megyek akkor vegig a szuleimtol fuggok es jarhatok folyton haza es megint csak a balhe lesz. Raadasul mikor rossz fazisban vagyok akk egyaltalan nem tudok tanulni es felek hogy kibukok :( ti mit tennetek?? Birjam ki ezt a par honapot es huzzak el vagy menjek tovabbtanulni?

2017. nov. 6. 08:28
 1/10 anonim ***** válasza:
válaszd a munkát
2017. nov. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ja es jarok pszichiaterhez de igazabol nem segitenek...
2017. nov. 6. 08:31
 3/10 A kérdező kommentje:

En is a munka fele hajlok pedig lenne eszem de tamogatas nelkul ugy erzem nem birom vegigcsinalni :(

kerlek irjatok minel tobben minden velemeny jol jon!

2017. nov. 6. 08:35
 4/10 anonim ***** válasza:
És milyen mentális baj van, ha szabad tudni?
2017. nov. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Esetleg kollégium,és csak heti 1x kéne haza menni.Vagy albérlet?

Akár dolgozol,akár tanulsz mindenképp kerülj el apádtól!

2017. nov. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Eddig szemelyisegzavart diagnosztizaltak de most felmerult mas gyanu es kiegeszult az egesz szorongassal meg panikbetegseggel. Az antidepitol iszonyuan beporogtem es bepanikoltam most szorongasoldot szedek de az alvaszavarom eldurvult.
2017. nov. 6. 10:33
 7/10 A kérdező kommentje:
Az alberlet nagyon draga pesten(ott van az egyetem) meghat ugye az egyeb koltsegek es felek hogy csak az idot es a penzt pazarolnam es nem tudnam elvegezni. Meg azis kerdeses hogy ezt a sulit hogy fejezem be..
2017. nov. 6. 10:35
 8/10 anonim ***** válasza:

Komoly első lendületre van szükséged, aminek megadásához pszichiátered nem elég tanult.

Ha elfogadod segítségem, első sorban reagálni fogok itt említett torzultságokra.

2017. nov. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Red Vixen: teged nagyon regota latlak az oldalon sejtelmes valaszokkal,es nem tudom hogx nagy bolcs vagy e vagy mas,de mimdenesetre ha tudsz valami megoldast nyugodtan ird!
2017. nov. 6. 12:07
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is a kollégiumot tudnám javasolni. Szerintem gondolkozz el rajta
2017. nov. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!