Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem érzem magam tisztának....

Nem érzem magam tisztának. Más van így ezzel?

Figyelt kérdés

Az van, hogy zuhanyozok minden nap (vagy ha egy nap kimarad valamiért, akkor legalább a fontosabb részeket megmosom), használok dezodort, rendszeresen hajat mosok, használok normál mennyiségű testpermetet vagy parfümöt, tiszta ruhákban járok amiknek jó illatuk van mosás után, ágyam, ágyneműm is tiszta, a házat is rendszeresen takarítjuk szóval tényleg nincs ami miatt koszosnak érezhetném magam. Mégis az van, hogy akár fürdés után is azt gondolom, hogy koszos vagyok és büdös. Pedig soha nem mondta nekem ezeket senki, de mégis arra gondolok, hogy más ezt gondolja rólam. Nem értem miért. Konkrétan szagot én sem éreztem magamon és szerintem ha valaki rendszeresen tisztálkodik akkor lehetetlen is. Másokat ápoltabbnak látom mint magamat. Ez vajon mitől lehet? Más is érez magán ilyet vagy csak én vagyok ilyen lökött?

20/L


2017. nov. 10. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
A leírásod alapján én tisztának érezném magam, bár nálam sosem fordul elő olyan, hogy csak a fontosabb testrészeket mosom meg.
2017. nov. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mansour ***** válasza:
85%
A leírás alapján akár kényszerbetegség első tünete is lehet. Ha tudatosan nem sikerül legyőzni ezt az érzést, mindenképp fordulj szakemberhez!
2017. nov. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

én attól tartok, hogy más azt gondolja nem vagyok elég igényes, mert én mintha úgy venném észre, hogy másoknak rendezettebb az arca(valószínűleg alapozo stb, amit én nem használok)

De mostanra így érzem jól magam és nem törődök mással :)

2017. nov. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Lehet a sokféle illattól már büdösnek érzed magad...nem csodálnám....a jóból is megárt a sok...

Én is frászt kapok a 10 szagú nőktől..., mert ott nem illat van ugye.

2017. nov. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem fürödj minden nap ne csak a fobtosabb részeidet mosd, ne fújj magadra egy rakás dezodort és foglalkozz valami hasznosabb dologgal. Én pl. Semmilyen dezodort nem használok hómapok óta mert pomt a hónom alatt van egy műtéti sebem és most nem lehet. De mégis jó illatom van. A párom is mondja minden nap. Mondjuk én este zuhanyzom és reggel még mosakodni is szoktam. Nyáron ha megizzadok este akkor reggel is zujanyzom csak röviden. Illatból meg max egyfélét és azt is szolidan.
2017. nov. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez inkább a lelki egészség kategóriába tartozó kérdés és felveti a kényszerbetegség gyanúját.
2017. nov. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez kényszerbetegség, nekem is ez van, van hogy egy nap 4-5ször zuhanyzok. Kezet mosok több 100-szor. Orvos elvileg felír rá gyógyszert, de most nem lehet letompulnom, mert kell az eszem a melóhoz amit csinálok.

Megjegyzem egyébként, h ha nincs stressz, akkor elmúlik ez a hülyeségem is. amikor 2 hónapig nem dolgoztam, majdnem teljesen elmúlt. Nem tudom, mások meg láncdohányosok lesznek a meló miatt, én még viszonylag jól jártam, csak sok időm megy el vele.

25/F

2017. nov. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!