Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megérné szerintetek kiiratkozn...

Megérné szerintetek kiiratkoznom egyetemről azért, mert tiszta szívemből gyűlölöm a kollégiumot, és szó szerint belebetegszem abban, ha egy koliban kell élnem?

Figyelt kérdés

Nevetségesen kicsi szoba

Túl sok ember 1 szobában

Gusztustalan körülmények

Semmi privátszféra


2017. nov. 13. 23:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Valamit el kell tűrni, de ha ennyire utálod akkor menj... De ha lesz anyagi háttered szerezd meg a diplomát ;)
2017. nov. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem. Talán kötelező koliban lakni? Menj albérletbe and problem solved. (Én egyke vagyok, világéletemben saját szobám volt, ami akkora kb. mint sokaknak a lakása...mégis jól éreztem magamat a koleszban, az ember egyszer fiatal!)
2017. nov. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Valamit valamiért! Azt tanácsolom a jövőd tartsd szem előtt, s tanulj minél többet. Ha ehhez az kell hogy koliban lakj hát jobb ha megbarátkozol vele. Másik lehetőség az albérlet (szoba).
2017. nov. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%
Az is megoldás, ha többen kerestek albérletet, úgy, hogy saját szobát kérsz magadnak.
2017. nov. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A jövőd múlik rajta. Inkább dolgozz valamit és bérelj egy szobát.
2017. nov. 14. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetem helyett a koliból iratkozz ki...
2017. nov. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj alberletbe
2017. nov. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Nyugi, ezzel a hozzáállással a munka világát is legalább ennyire fogod utálni. Ha nem olyan szakon tanulsz, amivel lehet otthonról dolgozni, akkor sürgősen válts, aztán költözz anyuék pincéjébe. Oi humbug, huszonévesen ilyenen hisztizni.
2017. nov. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmi értelme nem lenne, legalábbis én a helyedben nem iratkoznék ki. Én is szenvedtem az első pár héten koliban, aztán kialakítottam a rutinomat, most már második éve itt vagyok. Nem lehet tanulni? Menj könyvtárba. Nem szimpatikusak a szobatársak? Nem muszáj haverkodni velük, max. köszönsz nekik és kész. Közös zuhanyzó? Zuhanyozz korán reggel, amikor más nincs ott. Koszos a szoba? Vegyél egy domestost, takarítsd ki legalább a saját részedet a szobában. A privát dolgaimat én kiélem otthon a saját szobámban. Amúgy csak aludni járok a koliba, napközben órákra járok, órák után a könyvtárban tanulok, aztán visszajövök aludni és hétvégente hazamegyek.
2017. nov. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!