Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Zsebkendő miatti zsebbe...

Zsebkendő miatti zsebbe nyúlkálás a boltokban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lehet, tök hülye kérdés, de ősztől tavasz végéig folyik az orrom, de csak úgy megindul, mint a vízfolyás, muszáj zsebkendőhöz nyúlnom.

Ilyenkor ha éppen egy vásárlás közepén vagyok egy boltban, bizony a zsebembe kell nyúlnom, rosszabb esetben a táskámba.

Múltkor már elkezdett követni a biztonsági őr is :/ és kinézett az eladó hölgy is. Nekem állati ciki. Most már úgy csinálom, hogy mielőtt bemegyek jól kifújom. De csak egy kicsit javított a helyzeten.

A férjem már ideges, ha a zsebembe nyúlkálok... mert hogy kizavarnak minket, hogy lopni akarok.


Már paranoiás lettem...


Szerintetek le kell sz*ni? Ti hogy oldjátok ezt meg?


A kérdés is nevettséges, tudom, de hajlamos vagyok a kényszerességre.



#gyanú #bolti lopás #Zsebbe nyúlkálás
2017. nov. 14. 13:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk, szerintem is hülyeség ilyenen idegeskedni.


De ha nagyon zavar, akkor tartsd a kezedben a zsebkendöt, ne zsebben vagy táskában

2017. nov. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Alain Delon ***** válasza:
100%
A zsebkendővel mi baja az őrnek vagy az eladónak?
2017. nov. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Tarts a kezedben a zsebkendőt.
2017. nov. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én simán nyúlkálok zsebkendőért a zsebembe boltba is. Kit érdekel ki mit szól. Látják, hogy zsebkendőt veszek ki. Inkább a szoknyás kisebbséggel foglalkozzon az őr.
2017. nov. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

A zsebkendővel semmi, csak azt a mozdulatot kapta épp el, mikor visszatettem :/

De tényleg ciki volt, ahogy a nyakamban lihegett utána.

2017. nov. 14. 13:47
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Add a kezébe a zsepit, miután kifújtad. Ennyire ne legyen üldözési mániád. Az ôrök követni fognak mást indokkal is. :D
2017. nov. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hadd lihegjen, ne foglalkozz vele, én is szoktam a zsebembe nyúlkálni, vásárlási cetlim is ott van, onnan veszem elő és oda rakom vissza ha minden megvan. Nyugodtan átnézheti a zsebem, úgysem talál benne semmit, csak zsebkendőt és a cédulát.
2017. nov. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én éppen tojnám le, hogy mit gondolnak, ha szükségem van valamire a zsebemből vagy a táskámból, kiveszem, ha meg nem kell, visszateszem. Ez egyáltalán nem ciki. Vagy cipeljek mindent a kezembe, amire éppen szükségem lehet, telefont, zsebkendőt, szemüvegtokot, mert jaj, nehogy be kelljen nyúlni a táskámba? Egy lópikulát.

Olyan meg nincs, hogy kizavarnak valakit, mert szerintük "lopni akart". Tettenérés esetén intézkedhetnek (akkor is a rendőrség irányába), vélelmezés alapján nem tehetnek semmit.

2017. nov. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem kell ilyesmivel foglalkozni, ha pont azt látja, hogy visszateszed, csak vedd újra elő és mutasd oda neki.
2017. nov. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg így van Magyarországon, hogy a biztonsági ör ott van mögötted és követ a boltban?


Mert ha igen, akkor igen siralmas a magyar viszonyokra nézve, ezek szerint ott mindenkit potenciális tolvajnak tekintenek???


Én 30 éve élek egy nyugati országban, de itt még sem üzletben, sem bankban nem láttam biztonsági ört, nemhogy követtek volna a boltban. De ha itt megpróbálnának ilyet, az adott özlet már zárhatna is be, mert egyetlen vevö sem türné el ezt a viselkedést!


Mondjuk itt nem is megszokott, hogy a vevök lopnak...

2017. nov. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!