Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem érdekes az,...

Csak szerintem érdekes az, hogy 13éves lányokon belül mekkora a különbség érettség szintjén?

Figyelt kérdés

Jómagam is 13/L vagyok.Eddig általánosba jártam, ahol az osztályomban kb. ugyan olyanok voltak a lányok érettség szintjén, nem testi érettségrôl beszélek. Persze ott is volt pár kilengés, de nem akkora, mint az új osztályomban.(6 osztályos gimi) Ugyan is itt egészen a 13éves még is kb. 10évesen viselkedôtôl(testi érettséggel nem rendelkezôkkel), a 13éves kb. 17évesnek való tapasztalatokkal rendelkezôig(neki/nekik persze a tesi fejletségük is megvan)vannak osztálytársnôim. Természetesen vannak normális 13 évesek testileg, érettségileg. De csak szerintem tök érdekes ez, h általában csak azt mondják h a fiúk késôn érôk, de lányokon belül is vannak nagy különbségek szerintem.

Én amúgy magamat inkább a testileg,érettségileg(legalább is anyukám szerint vannak igen is komoly gondolataim,és még is csak bölcsész diplomával rendelkezô ember állítja ezt :S ) az érettebbek közé sorolnám magamat, nem egyszer néztek 14-15évesnek. De azért még tapasztalatim nincsennek OLYAN téren, de komolyan:D



2017. nov. 14. 19:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze ennek a macskákhoz?:D
2017. nov. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez most komoly? 14 évesnek néztek? Meg 15-nek?


Az semmi. Pont mivel nagy az eltérés, egy 13 éves simán kinézhet 15-nek is. Nem vagy érett. Ezt sem látod át.


Ha 25-nek hisznek, akkor szólj.

2017. nov. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom megérteni az ilyen hajszálhasogató kérdéseket. Nem tudom mi a különbség egy 13 és 14 éves között, számomra az meglepő, amikor húszonévesnek néznek valakit aki 15. Vagy 30-as 40es ismerősöm, aki húszonévesnek tűnik. Jómagam 25 vagyok, de ha azt hazudnám valakinek, hogy 17 vagyok, elhinnék.

A te eseted nem érdekes.

2017. nov. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ahhoz képest h ilyen idôs itt mindenki, senki sem tudott válaszolni a kérdésemre.De azért köszi a válaszokat:)
2017. nov. 14. 20:30
 5/17 A kérdező kommentje:
Ja, elôzô kérdésem macskás volt, elfelejtettem átállítanixd
2017. nov. 14. 20:31
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem érdekes, hogy a világon minden ember más.
2017. nov. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hát, akkor csak engem érdekelnek ilyen kis hajszálhasogató kérdések h egy 13 éves lány hogy nézhet ki 20nak, és egy szintén 13éves lány 9nek. Mind1, azért köszi a válaszokat:))) De azért még várok, igaz, tuti h csak az eddigiekhez hasonlókat fogok kapni, de azért még kíváncsi vagyok:D
2017. nov. 14. 20:51
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondhatnál ilyen példákat, hogy miben mutatkozik meg az érettséged. Például milyen komoly/mélyenszántó gondolataid szoktak lenni? :D
2017. nov. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Csak saját tapasztalatról tudok írni, szóval ez nem egy fix törvényszerűség lesz. :D


A te korodban még érezheted, hogy ez vagy az az ember érettebb vagy kevésbé érett. Nagy különbségeket láthatsz, de többségében apróságok. 10-20 év múlva ezt fogod mondani, mert rájössz, hogy elég nehéz behatárolni az érettséget. Teljesen komoly felnőtt emberek is sokszor úgy viselkednek, mint a hisztis ovisok.

A fiataloknál azt látom, hogy érettek akarnak lenni és el is hiszik, hogy azok. Egy részüknél tényleg van tapasztalat, de nincs érettség. Pl. attól nem lesz valaki érett, hogy lefekszik 20 sráccal meg kipróbál pár partidrogot és előadja, hogy ő megjárta az éjszakákat. Bizonyos téren tapasztaltabb lesz, de egy egyszerű ember marad, egyszerű aggyal és éretlen döntéseket fog hozni.

Az meg, hogy mennyinek néznek ilyen fiatalon, attól függ, hogy öltözöl és hogy sminkelsz. 25 vagyok. Ha megborotválkozom, elkérik a személyim... :D

2017. nov. 15. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A testi erettseg is relativ. Vannak egeszseges felnott nok is, akiknek nincs szinte egyaltalan melluk, vagy csak akkora, mint egy kiskamasznak. Megsem eretlenek. Ilyen a genetikajuk.
2017. nov. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!