Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért hozzám jönnek oda...

Miért hozzám jönnek oda állandóan?

Figyelt kérdés

Megkérdezni, mennyi az idő, milyen busz ment el, merre van ez meg az, stb.

Pozitívuma is van persze, múltkor szakadt az eső, kifordította a szél az esernyőmet a fedetlen buszmegállóban, és egy srác odajött, hogy álljak az ő esernyője alá.

Ha véletlenül néha kimozdulok, kocsmába vagy ilyesmi, és pár percre egyedül maradok, sokszor leszólítanak.

Tudom, másokat is megtalálnak, de engem nagyon gyakran. Jól öltözött és igényes vagyok, de csúnya az arcom és fura vagyok, nyomi. Félek az emberektől, pánikbeteg vagyok és szorongok, szóval általában vagy morcos vagyok, vagy stresszelek valamin. Kifejezetten ellenszenvesnek látom magam, nem szimpatikusnak és segítőkésznek.

Feltűnő vagyok, vagy mi az oka?


2017. nov. 14. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy te milyennek látod magad, nem egyenlő azzal, ahogy mások látnak.

Gondolj bele: jó a megjelenésed, adsz magadra; inkább hozzád megy oda bárki. Meg gondolj arra, hogy az illetőnek segítettél, lehet csak látogatóba ment, nem ismeri a közlekedést, stb...

Sokszor idegesítő lehet, de más örülhogy elmondtad neki az időt vagy útbaigazítottad. :)

2017. nov. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg csinos, és szép lány vagy.

És több önbizalmat, valószínűleg csak beképzeled hogy csúnya az arcod meg ezeket.

2017. nov. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amúgy szerintem a világon mindenki ezt érzi hogy őt találják meg először.


A másik ok, hogy lány vagy a férfi meg férfiként viselkedik veled. És az is lehet hogy átlagos de csinos lány vagy. Az átlagos lányokat sokkal könnyebben leszólítják, hamarabb odamennek hozzájuk mint a "Top" csajokhoz.

2017. nov. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!