Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Veletek is előfordul hogy...

Veletek is előfordul hogy elegetek van az aljas, bunkó férgekből?

Figyelt kérdés
Egyszerűen annyira kezdenek felidegesíteni, hogy legszívesebben kinyírnám az összeset. Egyszerűen nem értem hogy lehetnek az emberek ilyen mocskosak és szemetek. Soha nem bántottam senkit de kezdek átfordulni arra az oldalra amit sokan mondanak hogy az embereket ütni verni kell ahoz hogy ne legyenek parasztok. Senkivel soha nem voltam bunkó se de lassan kezdek besokalni. Lécci valaki aki normális csak annyit írjon hogy vannak még ilyen emberek.
2017. nov. 15. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem az embereket, nem is érdekelnek..

A családom erdekel, mert egyedül rájuk számíthatok a bajban. Illetve talán meg egy két barátra.

2017. nov. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mesélj valami konkrétat.
2017. nov. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Írtam
2017. nov. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Megértem teljesen amit mondasz, de ha elfogadsz egy tanácsot, akkor ne rágódj ezen nem érnek annyit, sőt semennyit.
2017. nov. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Konkrétan f.. szt a szájukba az összesnek. Veszek egy pincsit oszt azzal élek egy lakatlan szigeten mint ezzel a degenerált társadalommal. Szerintetek külföldön is ilyen "rossz" a helyzet többször gondoltam arra hogy fogom magam suli után és kimegyek külföldre mosogatni csak azért hogy meneküljek innen.
2017. nov. 15. 19:29
 6/7 anonim ***** válasza:

A leírásodban szereplő embertípusok, számomra is feszültséget okoznak.

Sokan átgázolnak másokon, és nem veszik figyelembe, hogy érző lények vagyunk.

Kedves Kérdező! Mit vétettek ellened az ilyen emberek?

2017. nov. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát hogy megszülettek az ilyenek ez elég baj
2017. nov. 15. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!