Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan áljak le a vagdosással?

Hogyan áljak le a vagdosással?

Figyelt kérdés
3 honapja csinalom de nem birok lealni. Mit tegyek? Ne jojjetek azzal legyszi hogy jaj te elmebeteg meg ezek megvan ra a sajat okom ha kell leirom ha keritek.
2017. nov. 15. 20:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sose értettem ez miért jó
2017. nov. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Agyban kell eldöntsd ezt, ennyire egyszerű.
2017. nov. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Én azt mondom, hulljon a férgese. Ki az az idióta, aki saját magának fájdalmat okoz? Komoly gondok lehetnek a toronyban. Az azért elgondolkodtató, hogy a tini csajok csinálják, senki más. Hülye egy divat.
2017. nov. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%

En meg azt nem ertem, mert jo belepofazni mas dolgaba, foleg ha nem segitseg nyujtas miatt jottel.


En is csinaltam regen, tul sok dolog jott ossze az eletemben, negativ ertelemben. Raadasul a tini kor kuszoben ultem.

Engem egy baratnom billentett ki ebbol az allapotbol. Egyszer osszevesztunk, es azt mondta, soha tobbet nem all velem szoba, ha folytatom, mert utalja nezni ezt, amit csinalok magammal.

Belattam, igaza volt. Akkor abba hagytam, bar megtobber sirtam estenkent cserebe, de nem akartam elvesziteni az egyetlen embert, aki velem volt.

Szerintem kikellene beszelned magadbol a problemakat, akar baratnonek, akar szulonek. Persze csak olyannak, akinek maximalisan megbizol.

Lelkileg kell erosnek lenned, es kidobni minden olyan szart, amivel csinaltad. Latszik, hogy akarod, maskulonben nem tetted volna fol a kerdest. Ehhez az elharazorashoz kell tartanod magad!

Ha megis visszaesnel, jusson eszedbe ez, hogy kitetted a kerdest, mert ez mar egy lepes elore. Te nem azt az utat akarod jarni, hanem a masikat!


Evek elteltevel is ugy nez ki a karom, mint akit kinoztak... undorito. Ne akard ezt. Most nem latod a hosszu tavu kovetkezmenyeit, de hallgass ram, hidd el hogy megkeseriti az eletem es nagyon szegyellem. Ez mellett buszke vagyok ra, hogy kileptem ebbol!


Most dobd ki az osszes olyan vackot!!!

2017. nov. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
10%

Pedig bizony egy elmebeteg nyomorék vagy,a társadalom GH-a.

Az emberek túlnyomó többségének szintén vannak gondjai,jól néznénk ki,ha mindenki vérfürdőben úszna,mondván,hogy meg van rá az oka.

Azért vagy egy hatalmas buta nyomorék senki,mert nem tudod felfogni a kis agyaddal,hogy a vagdosástól nem fog megoldódni a probléma,hanem csak rosszabb lesz.

Tegyél rendet a toronyban,és értelmes megoldást találj!

Akkor majd javulnak a dolgok,meglátod!

2017. nov. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Remelem majd az idos, mentalisan beteg anyadat/ apadat is nyomeknak fogod nevezni.

Adok egy jo tanacsot, ami a vilag szamara talan meg hasznosabb, mint szamodra: ne szaporodj. Igy is epp eleg fereg van a foldon.

2017. nov. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
Tedd el a kést
2017. nov. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Koszonom az ertelmes válaszokat!:) aki meg csak kötekedni tudd azt már leírtam ne jöjjön ide tartsa meg magának a véleményét mert nem érdekel. Kösz pusz
2017. nov. 16. 06:15
 9/12 anonim ***** válasza:
Van valami bajod, ugye? Mindenkinek van. Akkor az a megoldás, hogy ha van valami baj, még fájdalmat is okozok magamnak. Megsúgom, hogy ez a darabolósdi 15 éve még nem volt divat, de ha ezt látod a tv-ben, meg ez a sikk, akkor persze, hogy csinálod.
2017. nov. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Fejben el kell dönteni, hogy akkor is leállok vele, és megcsinálom! Képes vagy rá, nem vagy gyenge! :) Ha érzed a késztetést, akkor zuhanyozz le hidegebb vízben, (ismerősömnek bevált) írd le a fájdalmad, ha van, akiben megbízol, mond el neki. Én bízok benned! :)
2017. nov. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!