Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek erős négyes átlag...

Szerintetek erős négyes átlag rossznak számít, ha akarok menni egyetemre?

Figyelt kérdés

11.-es vagyok, 4,3 az atlagom, gimnazium...

Rossznak szamit ez, ha tovabb akarok tanulni? Tudom, hogy az erettsegitol is fugg, de felek, hogyha ilyen szr az atlagom 11.-ben, akkor mi lesz velem 12-ben. Halalra tanulom magam es igy is csak 4,3...


2017. nov. 15. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Hová szeretnél menni? Mikből vagy rossz? Mik nem mennek? Mivel szeretnél foglalkozni?


Enélkül a kérdésre nem tudunk válaszolni.

2017. nov. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

BGE-re akarnek menni, akar a fizetosre is.

Penzugy es szamvitel erdekel, azon belul a nemzetkozi gazdalkodas.

Toribol allok a legrosszabbul jelenleg, 3,6. Maradjunk annyiban, hogy a tanarunknak a “jo” hire mas sulikba is elterjedt, es van aki maganorakra jar miatta, olyan szinten kovetel a dolgozatokban. Szoval lenyeg: szerintem menne a tori siman negyesre-otosre, de ennel a tanarnal a harmas is egy nagy szo, pedig nem gyenge gimirol van szo.

Ezen kivul mindenbol megvan a 4,0-es atlagom, es szerintem nem megy nehezen a tanulasuk/megertesuk. Angol, matek, nemet, biosz 5,0.

Negyesre allok (4,4-4,6) irodalom, nyelvtan, fizikabol.

2017. nov. 16. 01:05
 3/7 anonim ***** válasza:

Felvételi pontszámításnál van rá mód, hogy csak az érettségi eredménye számítson. Szóval tök mindegy milyen jegyeid vannak, majd az érettség eredménye alapján dől el, hogy felvesznek-e. A költségtérítésesnek meg annyira alacsony a ponthatára, hogy elég gyenge eredménnyel is felvesznek.

Amúgy meg ha sokat vár a tanár, akkor jobb esélyeid vannak a jobb érettségire (mondjuk a töri középszinthez elég ha jó a szövegértésed)

2017. nov. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem gimiben asszem 3,5-ös átlagom volt. Jogi karra mentem. Igazából az számít, hogy mennyire vagy elszánt és mennyire szeretnéd azt a diplomát. :) Emlékszem utáltam a törit gimnáziumban, de az egyetemen alkotmánytöriből olyan tanárt kaptam, aki újra megszeretette velem. Semmit sem számítanak a gimis jegyeid, kivéve ha azt számítják be a felvételi pontjaidba. Jól írd meg az érettségit, és esetleg tedd le a nyelvvizsgát.
2017. nov. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem 3.6-os volt az átlagom. Arra készültem, ami érettségi tárgy, főleg arra, amit duplázok egyetemhez, a többit meg leszartam.

Így bőven négyszáz feletti pontot értem el, és simán felvettek :)

Borzasztó az oktatási rendszerünk egyébként, belém is annyira belémverték, hogy nekem emberként nincs értékem, 3.6-os vagyok, hogy azóta is van egy minimális megfelelési kényszerem.

2017. nov. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy ám, hogy milyen erős a gimi.
2017. nov. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Varos legerosebb gimije.

Koszi a valaszokat:)

2017. nov. 18. 04:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!