Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert van az hogy munkahelyen...

Miert van az hogy munkahelyen nem igazan jovok ki masokkal?

Figyelt kérdés

Nem vagyok ez a feleslegesen beszelo fajta ember. Nem tudok vihoraszni masokkal a semmin. Van egy ket ember aki igy kozel all hozzam,de masok fele nem tudok nyitni. Itt munkahelyen is amikrol szoktak sokszor beszelni,meg vihancolnak,nyeritenek..engem az ilyentol kiraz a hideg..:/

Persze o dolguk,ha ettol jobban erzik magukat meg konnyebb a munka. De en nem vagyok ilyen. Altalaban egesz nap egyedul vagyok. Elvagyok magamban.

De mi ennek az oka?

21/L


2017. nov. 17. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Az az oka, hogy dolgozni jársz be nem szórakozni. Nincs ezzel semmi baj. Nyilván magától változni fog a dolog, ha olyan munkatársad is lesz akivel passzol az egyéniségetek.
2017. nov. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első munkahely? Szokd meg, mindenhol vannak hüly.ék, pitsák, hüly.e pitsák, sz.arkeverők. Majd a többiekkel is változni fog, türelem.
2017. nov. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, ez ilyen lesz :D

Annyira hülyékkel dolgozom együtt... Egy csaj van az osztályomon, akivel jól kijövünk, vele se vagyunk puszipajtások, de pl. ebédelni együtt szoktunk. És hogy el lehessen viselni a közös csapatépítőt, azt játszottuk, hogy valahányszor a kolléganőink a műkörömre terelték a társalgást, belekortyoltunk a borba.

Másfél óra alatt lettem annyira rottyon, hogy hazainduljak, még mielőtt megmondóra/érzékenyre/rocksztárra innám magam, pedig elég jól bírom a piát.

Szóval semmi gáz nincs abban, ha nem beszélgettek egymással, hiszen ha nincs közös témátok, nem kell erőltetni.

2017. nov. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Benned van a hiba de ezt te is tudod.
2017. nov. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!