Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az embereknek miért a fürdőkád...

Az embereknek miért a fürdőkádban kezd el jobban járni az agya?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy fürdés közben mindig jobban tudok gondolkodni dolgokon, vagy éppen kitalálni dolgokat, és ahogy hallom mások is így vannak vele. Ez miért van így? Van erre bármi tudományos magyarázat?

2017. nov. 18. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Hát ez egy nagyon jó kérdés. :D
2017. nov. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Mert nem lehet nyomkodni a telefont, nem hallod közben mit beszélnek a TV-ben, az ember ilyenkor rá van utalva arra, hogy befelé figyeljen.
2017. nov. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%

mert hogy az agyi erek így meg úgy...


közben meg lehet csak az, hogy ilyenkor vagy szabad, gyermeki..

2017. nov. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kinek hogy. Ez nem mindenkire érvényes, mindenkibõl más dolog válthat ki ilyen effektet. Pl. nekem vagy az utazás van jó hatással a gondolkodásomra, vagy a természetben járás.
2017. nov. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs mire figyelned, csak saját magadra. Egész nap így járna az agyad ha nem lenne ami elterelné a figyelmed.
2017. nov. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hasonló amiket írnak.


Ellazulsz testileg. Elzárkózol a világ elől egy alapvetően ingerszegény, nyugodt környezetbe. Nincs TV, telefon, emberek, zajok, stb.

2017. nov. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan dolog, ami lekötné a figyelmed, amire koncentrálnod kéne. Ezért van kapacitásod gondolkodni dolgokon.
2017. nov. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én tipikusan elmegyek zuhanyozni, ha valamire nem találok megoldást! Nem tudom miért van így
2017. dec. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!