Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi vehet rá egy japán lányt...

Mi vehet rá egy japán lányt arra, hogy Magyarországra jöjjön egyetemre?

Figyelt kérdés

2017. nov. 19. 13:03
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Fizess neki.
2017. nov. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán kérdezd meg tőle
2017. nov. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kétértelmű számomra az amit ki írtál. Már itt van, itt tanul és érdekel, hogy egy jól menő, Amerikához hasonló országból miért jött ide, vagy most akarod meggyőzni arról, hogy miért lenne jó ha ide jönne ?
2017. nov. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Mivel van japán ismerősöm nem is egy, én tudom. Nem vették fel őket japán egyetemre vagy valami normális külföldi egyetemre pl. Oxford, Yale, ezért beérik a magyarral, románnal és hasonlókkal is. Nem a legértékesebb a magyar diploma, maximum közepes világszinten, de Magyarországon legalább megtanulnak magyarul, ami ritka és misztikus nyelvként jól mutat az önéletrajzukban. Vagy azért is mennek Magyarországra, mert a magyar zeneoktatás viszont elég jónak mondható. A zenészek tényleg nem azért mennek Magyarországra, mert ha nincs ló jó a szamár is. A többiek kb. 90 %-a viszont ezért megy. Nem sokan választanák a Tokió Egyetem vagy Harvard vagy akár CAE helyett a BME vagy ELTE stb. egyetemet. Ezek igen túlértékeltek a magyarok részéről.
2017. nov. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
osztom a 4-es véleményét, nekem is ez jutott eszembe, pedig egy japcsit se ismerek.
2017. nov. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#3 már itt tanul.

#4 de Japánban nincs valami kisebb egyetem,ahova felvennék őket?El kell jönniük ezért a világ másik felére?

2017. nov. 19. 16:02
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Van par szak ami itthon jo hirnek orvend, az se kizart hogy magyarul tanul.
2017. nov. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
presztízs. és mert megtehetik.
2017. nov. 21. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%

"de Japánban nincs valami kisebb egyetem,ahova felvennék őket?El kell jönniük ezért a világ másik felére?"


Japánban egy kisebb egyetem sz.rt sem ér. 2-3 egyetemről látják szívesen az embereket a legjobb cégek. A jegynél is fontosabb hol végeztél. A magyarországi egyetemeket nem tudják rangsorolni. Semmit nem mond nekik, hogy pl. BME, BCE, ELTE, PTE. Habár ezzel nem kell Japánig menni. Német ismerőseim egy magyar egyetemet sem tudtak megnevezni, nemhogy még rangsorolni azokat. Egy japánnak azért jó Magyarországon tanulni, mert egy egzotikus, ritka nyelvvel lesznek gazdagabbak, ráadásul nem is esik nehezükre elsajátítani. Az ország is tetszik nekik valamiért.

2017. nov. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Nagyobb kukikat járathat magában mint odahaza ,és itt jóval nagyobb a lazaság nem olyan érzelemmentes robotembereket készítenek az emberből mint Japánban :D
2017. dec. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!