Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki hogy vélekedik erről az...

Ki hogy vélekedik erről az emberről? Miért fordult ennyit a világ szerintetek?

Figyelt kérdés

ERŐS idegzetűeknek!

A cikk és a benne található videó itt található:

[link]


Komolyan, most tényleg hazánkat is megfertőzte ez az eszement dolog?

Oké, fogadjuk el a másikat, de ez már szerintem feltűnési viszketegség!

Miért nem lehet csendben élni az életet, aki ezt választja? Mintha direkt provokálni akarnák az embereket!



2017. nov. 19. 13:21
 1/7 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Miért kell ehhez erős idegzet?
2017. nov. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kicsit túlzás kijelenteni, hogy megfertőzte volna az országot. Mindenhol vannak furcsa emberek, mindenhol vannak olyanok, akiknek valamilyen problémájuk vagy énképzavaruk van, de ilyennel, mint ez, nagyon ritkán találkozni. A videóben is elmondták, hogy ez egy személyiségprobléma. Másrészt szerintem nem kell ehhez erős idegzet, engem nem igazán érdekel, hogy ki hogyan éli az életet és egyáltalán nem érzem magamat provokálva, mivel az én életemre semmilyen hatással nincs, hogy valaki hasonlítani akar valamire vagy valakire.
2017. nov. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért írtam, hogy erős idegzetűeknek, mert 1. nemcsak felnőttek használják az oldalt 2. van akit undor fog el ez efféle felfogás és tett, és aki gyenge idegrendszerrel vagy érzelemvilággal rendelkezik, az ne kattintson rá.
2017. nov. 19. 13:58
 4/7 anonim ***** válasza:

Elfogadni valamit nem egyenlő azzal, hogy jónak találom, vagy hogy tetszik.

Az ő élete, ő dönti el, hogy hogy szeretne kinézni, én ebben semmi provokációt nem látok. De ettől még nem fog tetszeni, és és valószínűleg kemény önértékelési problémái vannak.

"Miért nem lehet csendben élni az életet"

Miért, szerinted ha valaki nem tetszik másvalakinek, arra az a megoldás, hogy onnantól zárkózzon be a négy fal közé?

Nekem meg nem tetszenek azok, akik kivágott térdű nadrágot hordanak. Meg azok sem, akik agyonsminkelik magukat. És nem én vagyok az egyetlen, akinek ez nem tetszik. Most akkor háborodjak fel én is, hogy miért mozdul ki az ilyen otthonról? Gondolkodj már kicsit... Ezer százalék, hogy vannak olyanok, akiknek meg a te stílusod nem tetszik. Most akkor maradjon mindenki otthon?

2017. nov. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez tipikus. Mi üti meg a mai magyarok ingerküszöbét? Hát persze hogy egy extrém ritka esete egy mentális betegnek, aki látványosan kommunikálta a világ felé a problémáját! Véletlenül se az hogy évente egy közepes falunyi ember lesz öngyilkos (100 000 emberből 22, ezt számold ki 9 700 000 emberre) .

Vagy az hogy kb minden 10. gyerek válik szexuális erőszak áldozatává családon belül...

Vagy az hogy a depresszió népbetegség méreteket ölt, és ennek következménye az Európai Unión belüli rekord magas alkoholizmus. (9 700 000 emberből 800 ezer alkoholista. Az egy főre eső tiszta szesz fogyasztás évente 16 liter. Tiszta szeszről beszélünk. Ha valaki évente csak alkalmakkor iszik meg néhány pohár bort, az a negyed litert se éri el. Számolhatsz hogy mennyit kell másoknak innia, hogy ez a 16 liter per fő kijöjjön)


Érted, nem ezek ütik meg az átlag magyar ingerküszöbét...NEM

Hanem az, hogy 9 700 000 emberből egy az önképzavara miatt Ken babává műtteti magát.

Azért érzed hogy te is részese vagy a problémának, nem?

Annak a problémának hogy az értékrendedbe az imént felsorolt társadalmat átszövő devianciák még nem ütnek meg olyan ingert hogy kérdést írj ki róluk, de egy Ken baba csávó már megüti.


Vagy az előbbiek azért nem váltanak ki belőled ilyen megütközést a világgal szemben mert már "megszoktad"?

2017. nov. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges a hangulatkeltés, nem fertőzött meg senkit semmi, feltűnési viszketegséggel küzdő, személyiségzavaros, furcsa emberek mindig is voltak. Csak 30 éve nem voltak ilyen szennyoldalak, mint ez a lemon.hu, ahol meg lehetett volna őket csodálni.

De ha ennyire megvisel, a megoldás egyszerű: nem kell ezeket elolvasni.

2017. nov. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ööö... Engem ez baromira nem zavar. Ha akarja, közvetítse az ökörségét Instán, Facebookon, vagy tököm tudja, hol, nem fogom követni. Sokkal nagyobb problémáink is vannak ennél, mint ahogy az egyik válaszoló rávilágított.

Ezt a "kifordult a világ magából" dolgot meg mindig is utáltam. Azért tedd a szívedre a kezed, szívesebben lennél rabszolga az ókorban, paraszt a feudális időkben, vagy elnyomott bármelyik korban? (mi, átlagemberek nem grófok lettünk volna, bár szerintem még annak is szar volt lenni).

2017. nov. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!