Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elhagyott pénz, van értelme...

Elhagyott pénz, van értelme megkérdezni hátha leadták vagy felesleges?

Figyelt kérdés

Röviden: már forgalomban nem lévő bankjegyet hagytam el, vagy tömegközlekedésen vagy egyetemen. Mikor leültem reggel akkor logott ki egy darab papír a táska zseből, azt csak visszatoltam gyorsan, szóval lehet hogy tömegközlekedésen valaki elvette, mert nyitva maradt a zseb, vagy kieshetett.


Mivel "régi" pénz volt szerettem volna megtartani , van értelme megkérdezni valahol nem-e adták le vagy valaki úgyis elvitte beváltani postán. :/



2017. nov. 20. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges:S
2017. nov. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van a pénzen bal oldalon alul egy számsor, ha azt tudod akkor érdemes utána menni.
2017. nov. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Pedig szerettem volna eltenni, csak egyet raktam félre. :(

Most olyan mérges vagyok magamra. X(

2017. nov. 20. 13:29
 4/9 anonim ***** válasza:

Érdemes lehet megkérdezni esetleg mást, hogy neki nincs e otthon véletlenül és nem e cserélné el például egy forgalomban lévőre.

Nekem van még pl egy papír 200-asom, eltettem emlékbe.

Amit találtak azt viszont kötve hiszem, hogy bárki visszaadná, gyanítom nagyobb címlet, 2000-5000 Ft.

2017. nov. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
14%
Ne szomorkodj, mert most sokkal nagyobb értéket, kincset tudhatsz a magadénak. Mit szólnál, ha megkapnád ezt az ajándékot? 37.Zsoltár 29."Az igazságosak öröklik a földet és örökké rajta lakoznak." Bele tudsz gondolni abba, mit jelentene számodra ez az ígéret?
2017. nov. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy kérdés semmibe sem kerűl!
2017. nov. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy kérdést tényleg megér.


Én vesztettem el másik városban táskámat (egy buszmegálló padján hagytam, sok cuccom volt és ott maradt), pénz, könyvek, stb, maga a táska is drága volt. Pár nap múlva hívtak, hogy megtalálták, minden benne volt!!

2017. nov. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
13.45 kor válaszoló , azt se feledd akkor ha marhára fázol hogy bajnok csapat a fradi ! Ez minden bajodra gyógyír ...
2017. nov. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tömegközeledésen tuti nem adta le senki sehova.

De egyetemen érdemes megkérdezni.

2017. nov. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!