Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi értelme az embernek?

Mi értelme az embernek?

Figyelt kérdés

Mi értelmünk van,miért vagyunk itt,ha semmi nem úgy megy ahogy kéne?Miért ilyen beállításaink vannak amilyenek?Én így nem látom értelmét az egész életnek vagyunk akarunk valamit de az nem működik mert valamiért nem úgy vagyunk beállítva.Ezen videó végignézése után gondolkodtam el de mélyen


https://www.youtube.com/watch?v=JswIVwCwmzY


Ennyi erővel csak úgy élhetnénk bele az életbe mert semmi értelme nincs szexelhetnék agyba főbe állandóan mással,de nem értem így sem a lét értelmét.



2017. nov. 21. 01:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Régen nézegettem Popper előadásokat. Konkrétan erre nem emlékszem, de megnézem és visszanézek ide.
2017. nov. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
:) Èrtèkes megközelítès kèrdező. Az ember szóhoz olyan elkèpzelèsek kapcsolódnak amiket pèldakènt tapasztaltunk ès most mindet magunkról hisszük. Ha gondolod írhatsz privátot.
2017. nov. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

ma 01:26


Kíváncsi vagyok a gondolataidra :)

2017. nov. 21. 10:23
 4/4 A kérdező kommentje:

Úgy látszik most csupa negatívumokba futok


Lassan haldokolni kezdesz

ha nem utazol

ha nem olvasol

ha nem hallgatod az élet hangjait

ha nem értékeled magad.

Lassan haldokolni kezdesz

ha megölöd önbecsülésed

ha nem hagyod, hogy mások segítsenek rajtad.

Lassan haldokolni kezdesz

ha szokásaid rabja leszel, minden nap ugyanazt az utat járod...ha nem változtatsz a rutinodon,

ha nem viselsz különböző színeket, vagy ha nem beszélsz ismeretlenekkel.

Lassan haldokolni kezdesz

ha nem érzed a szenvedélyt és a velejáró viharos érzelmeket, melyek megcsillogtatják szemeidet és szíved dobbanásait meggyorsítják.

Lassan haldokolni kezdesz

ha nem változtatod meg életed, mikor munkád, vagy a szerelmi életed, vagy a környezted nem ad kielégülést.

ha nem kockáztatod a biztosat az bizonytalanért

ha nem hajszolsz egy álmot

ha legalább egyszer az életben nem engeded meg magadnak, hogy elrohanj az értelmes tanácsok elöl.

Pablo Neruda

2017. nov. 21. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!