Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 14 évesen nem "menőségből"...

14 évesen nem "menőségből" dohányozni?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok. Az elmúlt pár hétben kezdtem dohányozni. A barátaimnak nem is merem mondani hogy én is dohányzik és velük nem is szoktam. Csak egyedül itthon. Félek hogy örökre rászokok. Nem szeretnék de nagyon meg tud nyugtatni és jól esik . Van rá esély hogy egyszer majd csak abba hagyom?

2017. nov. 21. 21:35
 1/10 anonim válasza:
100%
Persze,hogy van:D Akarat kerdese. Apukam is 14 évesen szokott rá. Viszont amióta megszülettem, azóta nem cigizik.
2017. nov. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

Ez mind elhatározás kérdése, én bele sem kezdtem, mert hatása nincs, aki hajlamos rá annak a fogai kilazulnak majd kiperegnek, a médiát figyelmen kívül hagyva magamtól is rájövök hogy egy eleve szennyezett világban, mi szükség van még erre is? Üres flakonba dobáltam vattapamacsot, a száját vattával bedugaszoltam, dugtam bele egy cigit és pumpálgattam olyan lerakodósást évtizede működő kéményben láttam csak, amit a kezemben pusztán pár perc volt.


Én maradok a jó fajta italoknál, és a füves ciginél.

2017. nov. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ennyi ido alatt ra se fugg az ember. Ha nyugtalan vagy old meg a problemad. De am jobb nyugtalankodni mint tudorakot kapni, meg am is ki veszi neked a cigit, remelem te es ra jossz, h nem egy olcso mulatsag.
2017. nov. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%

Pár hét alatt nem alakul ki függőség, próbálj valamilyen más tevékenységet csinálni helyette. Pl. rágózz, vagy árulják ezeket a stresszlabdákat amiket markolászni kell.

Anno amikor az egyetemista barátaim csinálták az eszüket, hogy 1 hónap után nem bírtak ki egy fél napot cigi nélkül azon is majd szétröhögtem a fejem.


Amúgy én is kb. a te korodban kezdtem kb. egy évig szívtam után leálltam vele, mert már nem volt benne semmi érdekes. Utána gimi végén, egyetem elején bulikban megint de napi szinten nem. Azóta meg eltelt 10 év és nem is gyújtottam rá.

2017. nov. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
elozonek uzenem, h a pia van olyan karos es a fuvet se itt nepszerusitsd mert akarmenyire tagadjatok, az is karos. Ha valami nem megy jol az eletetekben nem a drogokhoz kell nyulni hanem a problemat megoldani
2017. nov. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

#5

Churchill bizonyára azért kedvelte a Johnny Walkert mert problémát oldott meg vele, ez így önmagában is vicces.

A marihuána köré meg kultusz és hagyomány épül, A Marley család ennek ellenére hódol a fűnek, egyikük sem depressziós, problémákkal küzdő ember.


Szerintem Te azokról a magyar családokról akartál említést tenni, akiket az ital vert széjjel az Apukának köszönhetően, vagy a hajléktalanok akik csak kínjukban isznak mert jobb mint kaját venni.... Illetve azok akik gyógyszerfüggők, vagy akiknek a mezei füves cigi nem volt elég és meneteltek előre a kemény dolgok felé.


Aki itt tévedésben vagy az Te vagy, lehet hogy okozhat rákot, de nem vagyok sztár hogy mindennap negyed kg-t füstöljek jacuzzi-ban ülve, ellenben egy említésre méltó dohányos napi 20 szál fölött szív, amiből csak a dohány "lenne" természetes összetevő, de az is agyon van mérgezve.

2017. nov. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudsz leszokni róla mert drog a hajléktalanok meg azért isznak mert a télt csak igy lehet kibirni az utcán.És aki csak 1 telet az utcán tölt annak már a társadalomba is nagyon nehéz vissza ileszkedni.Ez nem börtön ahol mindened meg van és emberként néznek rád.Sokan le nézik a hajléktalanokat de kiváncsi lennék ki birna ki egy telet meg rossz esetben meg vernek vagy le köpnek.És ezzek után beileszkedni a társadalomba megint.
2017. nov. 22. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda retardált vagy.

Apád helyében a szart is kiverném belőled.

2017. nov. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az a baj ezekkel a dolgokkal, hogy pár hét/hónap elteltével is azt hiszed, hogy bármikor le tudod tenni, aztán amikor megpróbálod, akkor jössz rá, hogy nem megy.
2017. nov. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Háát.. Én a helyedben el se kezdtem volna:

[link]


Miért csak így lehet levezetni a feszültséget? Inkább sportolj az legalább egészséges vagy ha lusta vagy akkor vezesd le videojátékokkal.

2017. nov. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!