Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szólnál ahhoz, ha erotikus...

Mit szólnál ahhoz, ha erotikus eszközt kapnál ajándékba egy ismerősödtől?

Figyelt kérdés

Például vibrátor, óvszer, stb.


Mit tennél utána?



2017. nov. 22. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Nyilván attól is függ, hogy milyen a kapcsolat, milyen "ismerős". Gondolom ha egy barátnőmtől kapnám "poénból", akkor örülnék neki, eltenném és élvezném, de ha mondjuk egy kollégámtól kapnál olyan üzenettel, hogy "ne legyél olyan b...tlan", akkor megsértődnék...
2017. nov. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Én kaptam már óvszert egy hölgyismerősömtől, egészen pontosan a fiam keresztanyjától. Azóta sem tudom mire vélni.
2017. nov. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Én gimnáziumban adtam az egyik lánynak óvszert (padtársamnak, amúgy bírtam) mikuláscsomagban volt elrejtve, röhögött. Utána teherbe esett 17 évesen. :/

Én is kaptam már telefonra húzható gumit, röhögtem.

2017. nov. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Sztem eléggé elképednék... nem az a fajta vagyok, aki ilyen esetben pókerarcot tud felölteni. Utána megkérdezném, hogy ezt mégis mire véljem. Aki tényleg bizalmasan ismer, az tudja, hogy nincs szükségem ilyen eszközökre, nem is akarok (párommal nem óvszerrel védekezünk, vibrátort nem akartam, mert kösz, párom darka épp elég jó, egyéb segédeszközt sem akarok). Aki meg nem bizalmas viszonyban van velem, az meg ne adjon ilyen intim cuccot, nem illik. Egy ilyen ajándékról vagy az jutna eszembe, hogy:

1) célozgat (szerinte nem elég jó a nemi életem)

2) szexmániás (ha ő nem bírja ki vibri nélkül, más sem)

3) debil

4) kb. egy butábbik fajta 10éves kisfiú szintjén áll humorban, annyira egybites

2017. nov. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Van 3 nagyon jó barátnőm, tőlük poénnak venném, mindenki másnak visszaadnám, hogy használja egészséggel ő maga, ne bizalmaskodjon nekem ilyesmikkel.
2017. nov. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Örülnék, mert még nincs semmilyen erotikus eszközöm. :D
2017. nov. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Eggyértelműen a parasztság jelének venném nem is vitás.Ilyen jellegű dolgokat nem illik ajándékba adni ez egy pár magánügye,harmadik félnek köze nincs hozzá.
2019. máj. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!