Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy srác (nagyon népszerű)...

Egy srác (nagyon népszerű) hazugsággal (hogy én megcsalom) elcsábította a barátnőmet és még ki is rúgtak a munkahelyemről, ti hogyan bosszulnátok meg?

Figyelt kérdés

Nem tudom pontosan mit mondott a lánynak mert sem a lány, sem a srác nem áll szóba velem. Én nagyon mérges vagyok, mivel a környékemen lakik híre megy a megaláztatásnak.

Én felhívtam és mondtam neki, hogy egy sör mellett beszéljük meg, de nem mert eljönni, azóta a telefont se veszi fel, ahány számról hívom nagyon óvatos, sms-ben rákérdez ki vagyok. Mintha félne. Ha mondom hogy én azonnal leteszi.


Tudom hol lakik.

Ti mit tennétek? Hogyan leckéztetnétek meg? Békés ember vagyok, nem szokásom az erőszak, de fogalmam sincs miket terjeszthet rólam és miért nem áll velem szóba a volt barátnőm sem már, ráadásul most ő dugja. És mondom, a főnököm is elbocsájtott (egy helyen dolgoztunk) és a mai napig senki nem mondja meg miért.


Legszívesebben megfojtanám ezt a srácot. Látszólag nagyon boldog élete van. Az enyémet meg tönkretette.


2017. nov. 22. 21:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy én most abban gondolkodom, hogy megkeresem, szétrúgdosom, összetöröm a telefonját, és addig nem hagyom békén amíg meg nem ígéri, hogy leszáll a (volt) nőmről és elmondja mit terjesztett rólam, és megígéri, hogy mostantól csak szépeket és jókat mond majd.
2017. nov. 22. 21:29
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi köze a munkahelyednek ahhoz, hogy megcsalod a barátnödet vagy sem? Az nem létezik, hogy ezért rúgtak ki!


Szerintem okosabb lenne inkább reálisan végiggondolni, hoyg mit csináltál rosszul.


Az meg, ahogy a barátnödröl beszélsz "ráadásul most ő dugja" böven indokolja, miért hagyott ott. HA ugyanis csak egy tárgy számodra, akkor nem kell rólad senkinek semmit hazudni, elég, ha erre rájön.

2017. nov. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"én most abban gondolkodom, hogy megkeresem, szétrúgdosom, összetöröm a telefonját, és addig nem hagyom békén amíg meg nem ígéri, hogy leszáll a (volt) nőmről és elmondja mit terjesztett rólam, és megígéri, hogy mostantól csak szépeket és jókat mond majd."


Egyrészt rettentö agresszív, másrészt meg borzaszó naív vagy - nem csoda, ha nem vesznek komolyan!

2017. nov. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha meg elkezdek itt romantikázni mennyire szerettem stb akkor abba fogsz belekötni, hogy biztos én hibáztam. A kérdés az volt hogyan álljak bosszút, úgy néz ki túl sok információt tettem a kérdésbe amin jól elcsámcsognak a magadfajta trollok.
2017. nov. 22. 21:50
 5/7 A kérdező kommentje:
Majd komolyan vesz ha a fejét a betonba taposom.
2017. nov. 22. 21:51
 6/7 anonim ***** válasza:
adj a szájának
2017. nov. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%
Bocs, de ilyen agresszív állattal normális nö nem marad együtt!
2017. nov. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!